Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete minden one step tesztem...

1 hete minden one step tesztemen ott van halványan a 2. vonal, de nem erősödik semmit. Gyulladás okozhat ilyen halvány 2 csíkos teszteket?

Figyelt kérdés

One stepből próbáltam mindent. 10est , 25-öst,vizeletsugarasat. Egytől egyig mindegyiken ott a 2.csík de nem időn túl. Kb 2 perc után,mikor már szárad a teszt.


2 fogamat húzták ki szerdán,mindkettő be volt gyulladva. Nem lehet hogy ez a gyulladás reagál a tesztre?


Vettem "értelmes" tesztet tegnapelőtt (predictort),azon is ott volt a 2.vonal.


Máskor is használtam one stepet de hómezős volt eddig mindig.


2019. ápr. 5. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
A pozitív terhesteszt az pozitív terhesteszt. Teljesen mindegy, hogy milyen erős a csík. Kérj időpontot a nőgyógyászhoz, majd ő megvizsgál.
2019. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rakd már fel ide azt a pozitív tesztet
2019. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem mondanám pozitívnak,sőt...Csak zavar hogy 1 hete mindegyik féle teszten van nagyon halvány 2.vonal de megpróbálom fotózni. Alapesetben én nem pozitívnak gondolom. Már azért jócskán erősödnie kellett volna 1 hét alatt. Nem gondolom hogy terhes lennék.
2019. ápr. 5. 07:53
 4/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a zöld 10es



[link]

Ez a kek 25os. Mind a kettő mai,de 1 teljes hete mind ilyen.

2019. ápr. 5. 08:10
 5/16 A kérdező kommentje:

[link]


Mind szellemcsik lenne 2 percen belüli idővel?

2019. ápr. 5. 08:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Hány naponta teszteltél?Amúgy gyulladástól nem lesz pozitív teszted, de az hogy egy hét alatt nem erősödött a második vonal nem épp biztató ha már késik a menstruációd.Szerintem is menj el nőgyógyászhoz.
2019. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy begyulladt a fogad, a szervezeted még nem kezd el HCG-t termelni, márpedig a teszt csak azt mutatja ki.

Kettő eshetőség áll fent: vagy terhes vagy, vagy pedig van egy HCG termelő cisztád.

Mind a kettővel mielőbb orvoshoz kellene fordulnod.

2019. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem gondolod, hogy terhes lennél, minek csináltál tesztet? Ha tesztelsz, akkor felmerült a gyanú, nem? Érdemes lenne egy Clearblue digitális tesztet csinálni. Az teljesen tiszta eredményt ad. Nincs halvány csík, szellemcsík, csak pozitív vagy negatív van.
2019. ápr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyílván a tesztek után nem gondolok terhességre. Már nem. Az elsőnél még reménykedtem,de 1 hét után már nem gondolom hogy terhes lennék. Orvoshoz már bejelentkeztem kedden.
2019. ápr. 5. 08:55
 10/16 anonim ***** válasza:

En is azt javaslom csinálj egy digitális tesztet.


Ott nincs halvány pozitív, meg szellemcsík, meg száradási csík, csak pozitív vagy negatív van.


Ilyen esetben mindenkeppen megéri azt a 2000 ftot.

2019. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!