Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. -ere nem várom. Korai?

12. -ere nem várom. Korai?

Figyelt kérdés
Szeretnék holnap reggel tesztet csinálni. 12.-en kellene megjonnie. Szerintetek korai lenne holnap vagy kedden tesztelni, vagy ha terhes vagyok, akkor az érzékenyebb tesztek már kimutatjak? És melyikek a legerzekenyebb tesztek? Írnátok márkát?

2019. ápr. 7. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny tesztek: predictor early, facelle tizes tesztje. Hogy felesleges-e tesztelni, arra csak annyit tudok írni, hogy mi másfél éve próbálkozunk, és az elején én is tesztelgettem korábban. Aztán szépen lassan leszoktam róla, mostmár csak akkor tesztelek, ha késik. Valaki azt írja, hogy felesleges, de ha te szeretnéd, úgyis fogsz tesztelni, nem változtat rajta mások véleménye. Sok sikert! 🙂
2019. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

5 nappal korábban nem fogja kimutatni a legérzékenyebb teszt sem.


[link]


Ez a teszt nagyon érzékeny, de nem ad ilyen korán 99%-os eredményt.

2019. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Nagyon korainak tartom. Tudom hogy nehéz megállni, de próbáld meg megvárni míg késik.

Nem beszélve a kémiai terhességről, amiről pedig szerintem jobb ha nem is tud az ember.

Sok sikert! ☺️

32 hkm

2019. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Első! Köszönöm 😊. Utolsó! Mi az a kémiai terhesség?

Egyébként régen találtam egy olyan tesztet, amj öt nappal a nem várt előtt is kimuatta a terhességet, csak már nem emlékszem a márkájara.

2019. ápr. 7. 22:09
 5/23 A kérdező kommentje:
Második. Talán ezt láttam régen.
2019. ápr. 7. 22:10
 6/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én dpo8 negativat teszteltem, dpo 11en halvány pozit.
2019. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Fiatallányka ***** válasza:

A kémiai terhesség az amikor a nemvárt előtt a teszt pozitívat mutat, tényleg elindul a hcg hormon termelése a szervezetben. De az embrió nem életképes igy néhány napon belül elhal és megjön a menszesz.

Én kizárólag ezért nem javaslom, beleéli magát az ember ideje korán és utána csalódik.

Ez egyébként sok esetben előfordul de ugyye csak azok észlelik akik nemvárt előtt is tesztelnek.

Remélem érthető volt. 😉

2019. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Hallottam már ezt a fogalmat, de sosem tudtam mit jelent. Köszönöm, hogy elmagysraztad 😊!
2019. ápr. 8. 03:01
 9/23 Fiatallányka ***** válasza:

Szívesen ☺️

Azért írj majd hogy mi lett a vége!

2019. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok😊
2019. ápr. 8. 08:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!