Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 18. -án volt abortuszo...

Március 18. -án volt abortuszom. Most április 5. -én védekezés nélkül együtt voltunk mekkora az esély terhességre?

Figyelt kérdés
Eddigi ciklusaim 28 naposak voltak előző baba a 14. Napon fogant! 6. Terhességi héten elhalt. 7 hetesen plusz 6 naposan azaz március 17.-én este spontán elment, de egy nappal kèsőbb művi befejezèst végeztek! Lehetek újra terhes?

2019. ápr. 7. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Van esely ra. Az elso ciklus teljesen kiszamithatatoan.

Nekem 4 vetelesem volt (8-12 het kozott mind) es volt, amikor 30 napra mensiztem eloszor, volt, hogy 8 hetre. A peteerest en erzem, akozott es a mensi kozott rendben 14 nap volt, tehat az elso peteeres jott ossze-vissza.

Amugy atombiztos 28 napos ciklusom van, de a veteles utani elso az kulon kategoria.

2019. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nemrég volt itt egy kérdés ahol missed ab utáni 3. héten esett teherbe valaki, szóval semmi sem lehetetlen.
2019. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat 🙂 Missed abortion után kb mikor kell megjönnie elsőnek? Mire várhatom attól számítva amikor volt a műtét vagy az előtte lévő 3 nap amikor már erősebb vérzés jelentkezetett?
2019. ápr. 7. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem mondta neked doki hogy várni kéne az együttléttel? Mert komoly fertőzéseket kaphatsz ami meddőséghez is vezethet akár?
2019. ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Az egyuttletel legalabb 3 hetet kellett volna varnotok. Felnott emberek vagytok es nem kanos tinik, ennyi eszetek lehetne. A terhessegre van esely es arra is hogy komplikacioval dusitott terhesseged lesz, mar ha megmarad. Ugyanis 2 het alatt a mehnyalkahartya nem tud regeneralodni.
2019. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!