Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél héten át pozitív...

Másfél héten át pozitív ovulacios Teszt?

Figyelt kérdés
Másfél hétig csináltam tesztet és pozitív volt. Ez lehet? Nem csak pár napig van az ovulacio? Vagy rossz a teszt?
2019. ápr. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd figyelembe hogy a csík milyen erősségű! Ha egyértelmű, erős csíkod van, akkor vagy termékeny.
2019. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az lh teszten mindig van két csík, ez nem olyan mint a terhességi teszt... Akkor pozitív ha ugyanolyan erős a két csík, vagy a tesztcsik erősebb mint a kontrollcsík.


Ha neked 1.5 hétig nagyon erős volt a tesztcsík akkor úgy tudom az cisztára utalhat

2019. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező? Nekem 3 nap erős pozitív, talán a 4.en halványabb a teszt,, remélem nincs gond, mert ráadásul a ciklus 10 napjától kezdtem az ovu tesztelést és az aznapi teszt egyből erős pozitív lett.
2019. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos az történt velem hogy terhes voltam, nem tudtam mert nem terveztük és a menzesz is meg volt igaz 3 napot késett, de meg volt rendesen. Mértem az ovulációs teszttel mikor lehet majd próbálkozni, és meglepetésemre a 10.napon egyből erős pozi lett, és így volt pár napig csak ott volt a probléma hogy a menzesz nem múlt el, újból visszaerősödött, már 16.napon jártam a vérzéssel mikor a nőgyógyászhoz elmentem, ő meglepő választ adott a vérzésemre, éppen vetéltem, és már megint egy vetélés. Azóta a vérzés elmúlt, a hcg szintem visszacsökkent 100 alá. Miért nem mentem már korábban orvoshoz, mert nekem mindig 7 nap feletti a vérzés hossza, sajnos orvoshoz meg nem kaptam korábban időpontot. Azért írtam le történetem, hogy hátha ezzel segítek vkinek.
2019. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!