Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás kicsit vére folyás?

Barnás kicsit vére folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Múlthét szerdán kezdődött az egész történetem.Aznak kicsi barnás folyásom volt aztán másnap is,pénteken már fehér de véres volt kicsit szombaton is szintén.Vasárnap,hétfőn nagyon minimális barna ma pedig semmi.Nagyon minimális görcsöm volt de kb semmi az is az első napokban.A menszeszemnek ma-holnap kellene megjönnie de eddig semmi.Tegnap csináltam egy tesztet ami negatív lett de napközben csináltam.Ma vettem még egyet de nem tudom mikor csináljam.A hasam ma már feszült de lehet az idegesség miatt.Jövőhét kedden megyek dokihoz.

Olvastam,hogy lehet vetélés és egyébb rossz dolognak a tünete is.

Mit gondoltok?Egy rákszűrést is csináltatok most.

Amúgy már van egy 3 éves kicsim de nála nem volt ilyen.


2019. ápr. 9. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert meg fog jönni
2019. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elvetélsz, akkor a hcg még jóideig bent van a szervezetedben. Ha a teszt negatív, akkor nem vagy terhes. Szerintem meg fog jönni a mensid, és/vagy hormonproblémád van.
2019. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azt olvastam,hogy ha vetélek azt még kimutathatja a teszt.De ez akkor se normális szerintem,hogy barnás és véres is volt a folyás és,hogy ez ilyen sokáig is tartott.Meg ez a hasfeszülés is aggaszt.
2019. ápr. 9. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!