Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szexuális aktustol számítva...

A szexuális aktustol számítva mennyi idő az, amíg beagyazodik a megtermékenyitett petesejt? És mennyi idő után kezd el termelődni a HCG hormon?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

7-12 nap a beágyazódás, beágyazódástól számítva 2-3 nap amíg egy érzékeny teszt kimutatja

Ezért is van, hogy valakinek már 9.nap tüszőrepedes után kimutatja a teszt, valakinek csak a 15.napon


Viszont! Nem az együttléttől számolva, hanem a tüszőrepedésről.. Lehet hogy az együttlét után két nappal volt a tüszőrepedes amiből kisbaba fogant...


Azt szokták mondani, hogy az együttlét után két héttel már egy érzékeny teszt kimutatja ha baba van

2019. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A hcg hormon egyébként egyből beágyazódás után termelődik, csak először kis mennyiségben, amit a teszt még nem tudna kimutatni
2019. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez a hónap negatív nekem ezek szerint mert már több mint két hete próbálkozunk. Köszönöm a válaszod!
2019. ápr. 10. 04:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tesztelj, ha már 1 napja késik a vérzésed. Az a biztos.
2019. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy hol 30,hol 29,hol 25 napos a ciklusom és pontosan sosem tudom, hogy mikor fog megjonni, így azt sem tudom, hogy most épp késik, vagy csak kicsit később jön meg.
2019. ápr. 10. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát erre egy nőgyógyász felvonná a szemöldökét, mármint a ciklusodra. Szerintem egyformának kellene lennie minden hónapban, mármint egyforma hosszúnak. Én biztos elmennék beállíttatni, ha már próbálkoztok, valószínűleg hormonprobléma van, ha ennyire nem egységes.
2019. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne beszélj már baromságot. Ez egy tökéletesen pontos ciklusnak számít, +/- 1 hét csúszás bőven belefér...
2019. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem gondolnám, hogy sok nő van, akinek minden hónapban ugyanolyan hosszú ciklusai vannak. Szerintem nem ettől függ, hogy teherbe esek-e vagy sem, mert peteeres van, és ez számít, nem a ciklus hossza.
2019. ápr. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!