Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulàciós teszt szerint...

Az ovulàciós teszt szerint lenne most esély a babára, vagy túl halvàny a második csík?

Figyelt kérdés

Kb. 27-28-29 naposak a ciklusaim, változó szokott lenni.

Legutolsó menszeszem kezdő napja március 26.

Március 6.-án eggyütt voltunk a párommal ami elvileg ideális időpont volt a lehetséges foggantatàshoz. :) Utána sajnos nem volt alkalmunk eggyütt lenni, ma viszont lenne rá alkalmunk. :) Vègeztem ma is egy ovulációs tesztet szetintetek ez a 10.-ei nap alkalmas lenne mèg a foggantatáshoz? :)



2019. ápr. 10. 10:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem engedi a kèpet feltölteni , a ki jött eredmèny kicsit halvànyabb a kontroll csíknàl de nem sokkal, jól kivehető a második csík. Vagy csak akkor van esèly ha ugyanolyan sötèt vagy mèg sötètebb a második csík?
2019. ápr. 10. 10:23
 2/9 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 10. 10:25
 3/9 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 10. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez még szerintem gyenge, valószínűleg erősödni fog. Ovuláció pedig aznap van, amikor először negatív. Szóval mondjuk ha erős pozi napján este, másnap reggel együtt vagytok, akkor esélyes.

Milyen érzékenységű a teszt?

2019. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 2 tesztet végeztem, az egyik expect LH teszt, érzékenységét nem látom rajta, a másik one step 20IU/ml érzèkenységű. Szóval akkor a legérdemesebb próbálkozni ha már nincs 2 csík? És még várjak hogy erősödjön? Mert az ovulációs naptár szerint az alkalmas napjaim e hónap 4.-től máig van kb. vagy a holnapi napig. És elvileg vagy tegnap vagy ma kell az ovulációmnak megtörtènnie. Akkor ezek szerint még késik az ovulációm?
2019. ápr. 10. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes uvo tesztet csinálni legalább egy hétig, akkor fog kirajzólodni, hogy mikor van a csúcs. Nekem az one step ugyanolyan erős szokott lenni a csúcs napon mint a kontrollcsík. Szóval nekem ez a teszt még negatív. Illetve az hogy mit mond a naptár nem biztos hogy valós, attól függ milyen hosszú a follikuláris időszakod. Legyetek együtt amikor csak tudtok :)
2019. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozhattok akkor is, amikor legerősebb az ovu teszt. pl. Ha holnap/holnapután a legerősebb, akkor ha este együtt vagytok, az jó. A katonák várakoznak akár 5 napig is. Azt mondják, hogy a tüszőrepedés általában hajnalban van. Szóval ha aznap reggel együtt vagytok, akkor az is tökéletes.

De ugye azt tudod, hogy az ovulációs tesztet délután célszerűbb elvégezni?

Sok sikert!

2019. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segítségeket.

Igen tudom hogy dèlután jobb, csak valamikor reggel is tesztelek kíváncsiságból.

2019. ápr. 10. 22:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Reggel teljesen felesleges.
2019. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!