Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimeszter vitamint gyógyszert...

Trimeszter vitamint gyógyszertárba tudok venni?

Figyelt kérdés
Hol árulják még? Illetve aki szedett mi a véleménye? Hamar sikerült a baba szedése mellett?
2019. ápr. 10. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

A vitaminok nem arra valók hogy a fogantatásban segítsenek. Csak segítenek a vitamin pótlásban.

Gyógyszertárban tudsz vásárolni, én az Elevitet szedem.

Amit tudok ajánlani(fogantatás előtt), hogy szedj Vénusz cseppet, jótékony hatással van a petefékekre.

2019. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Igen kapsz csak ki kell fogni mert nem mindegyikben van.
2019. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is láttam gyógyszertárban, viszont majdnem 1000 Ft-tal drágábban, mint neten. Én trimeszter.hu-ról rendeltem, 2 dobozzal kezdésnek. Február 18-án kezdtem szedni, 2 hete pedig már pozitívat teszteltem. Első terhességem, párommal fiatalok vagyunk, szóval nem mondom, hogy a vitamin miatt történt ilyen gyorsan, de biztos segített :)
2019. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb gyógyszertár,internet.Egész jó,de én nem az elején szedtem,hanem 3.trimeszterben.Elég nagy,nehezen nyelhető,nekem hányingerem volt tőle.
2019. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!