Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő után esett újra...

Ki mennyi idő után esett újra teherbe miután az első terhessége megszakadt a 12. hétig?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos 10 hetesen megállt a magzatom szíve és meg kellett műteni! Ennek már 2 hónapja. Megvolt a 2 menstruációm azóta szóval a doki szerint mehet a menet! Csak kíváncsi vagyok mire lehet számítani!

2019. ápr. 11. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a doki annak idején 3 hónap pihenőt javasolt és ahogy lehetett az első hónapban terhes lettem. Minden rendben volt, már 6 éves nagylány.
2019. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 hónap múlva lettem ujra terhes
2019. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másfél év...
2019. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első babát 12 hetesen vesztettük el. Rá 2 hónapra terhes lettem. Minden rendben volt.

Évekkel később a kistesót 10 hetesen vesztettük el. Rá 3 hónapra újra terhes voltam. Ő is egészségesen megszületett.

2019. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Missed ab után egyszer menstruáltam, az első hónapban pedig terhes is lettem. Tudom, hogy nehéz időszak.
2019. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Optimista vagyok és bízom benne, hogy hamarosan összejön és másodjára minden rendben lesz! Az előző picúr is nagyon várt baba volt, úgyhogy hatalmas csapás volt ez nekünk!
2019. ápr. 11. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!