Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt ovuláció ès menzesz...

Ha volt ovuláció ès menzesz lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ez volt az első hónapom fogamzásgátló nèlkül.Szerintem volt 17 napon peteèrèsem mert volt olyan nyúlós átlátszó nyák.Utána 15 nappal megjött.Most múlik a menzeszem,de olyan forrók ès furák a melleim.Ebben a hónapban nem volt sex.Az utolsó mèg a fogigátlós hónapban március 4en volt.tehat mar több,mint egy hónapja.Csináltam tesztet ami negatív.Így ugye nem vagyok terhes?

2019. ápr. 11. 13:07
 1/7 anonim válasza:
pedig de, terhes vagy!!!!
2019. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2019. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remèlem csak az idegessègtől vannak ilyen tüneteim.
2019. ápr. 11. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor abbahagyod a mesterséges hormon szedését, történhetnek furcsa dolgok a testeddel. Idő kell, mire a szervezet visszaáll a normál állapotba.
2019. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát fájdalmaim voltak míg szedtem a tablettát azèrt hagytam abba.De így sem múlik,hogy már nem szedem ès nem tudják mi okozza.Fáj a mèhem petefèszkeim.Estère felpuffad a hasam óriásira.
2019. ápr. 11. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találkoztál azzal a ragadós fehér anyaggal,mitől lennél terhes? Egy hónapost már illene a tesztnek mutatni.
2019. ápr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom csak már teljesen ráparáztam ès nem bírom magam lenyugtatni.Tehát ha volt ovuláció ès meg is jött akkor előző hónapról sem lehet terhessèg.Bocsibtudom,hogy hülye vagyok,de nem tudom jól gondolom e.
2019. ápr. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!