Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene megjonnie, de...

Ma kellene megjonnie, de semmi jele. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Első babával próbálkozunk és általában 28 naposak a ciklusaim, plusz mínusz egy kettő nap. Szerintetek mikor érdemes tesztelni?

2019. ápr. 11. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Én holap reggel már tesztelnék. Biztos ami biztos egy érzékeny tesztel ( predictor early)

Sok sikert 😊

2019. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. ápr. 11. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kivárnék egy hetet. Nekem is volt olyan hogy már másnap teszteltem, de nagy csalódás volt. Akkor megfogadtam hogy 1 napért soha többet.
2019. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem várok 20.-aig. Akkor lesz a szülinapom és hátha meglepetest tartogat az a nap. És egyébként is, ha addig nem jön meg az már jó jel.
2019. ápr. 11. 20:42
 5/9 Bogus20 ***** válasza:
Nekem mind2 terhességemnél csak 4-5 nap után lett pozitív, így érdemes ennyit várni, mert aztán ha mégis megjön addig, akkor nem használod el feleslegesen a teszteket.
2019. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát most nem az a pár száz Ft a lényeg, amennyibe egy teszt kerül. Sokkal fontosabb, hogy tudjam, mi a helyzet. De amúgy negatív eddig az összes amit csináltam, mégsem jön meg.
2019. ápr. 13. 01:35
 7/9 A kérdező kommentje:
És még mindig negatív, szóval nem baba miatt nem jön meg 😥.
2019. ápr. 16. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor orvos. Lehet hogy valami nőgyógyászati vagy hormon probléma. Nem árt utána járni a dolognak.
2019. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a fogamzásgátló abbahagyasa kevert be.
2019. ápr. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!