Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek érdemes tesztet...

Szerintetek érdemes tesztet csinálnom? 2 hónapja voltunk együtt párommal, azóta hirtelen felszedtem 5-7 kilót, néha úgy érzem hogy amikor behúzom a hasam mintha zavarna ott valami, szúr mintha a vízhólyagomat nyomná vagy nem is tudom.

Figyelt kérdés

Voltak napok amikor hányingerem volt, de miután 1x végre kialudtam magam el is múlt (torkom kapart kicsit utána) ezért úgy hiszem hogy csak beteg voltam. Azóta semmi tünetem nincs a hasbehúzáskor jelentkező fura érzésen kívül.

Ami fontos!

FOGAMZÁSGÁTLÓ TABLETTÁT SZEDEK 2018.AUG. ÓTA SOHA EGYETLEN TABLETTÁT NEM HAGYTAM KI. EZENKÍVÜL MINDEN ALKALOMMAL ÓVSZERT IS HELYESEN HASZNÁLTUNK SOSEM SZAKADT KI!

Amiatt aggódhatok ennyire meg képzelek be tünetet mert tartok a terhességtől?

Ja és a rosszullétek meg a fáradtság még nagyobb eséllyel azért vannak mert most fogok nyelvvizsgázni illetve érettségizni pár héten belül.



2019. ápr. 11. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Jajj hagyjál már!!
2019. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Vetess vért. Teljes labor +tSh
2019. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

1. Biztos, hogy nem vagy terhes!

2. Ezek a tünetek inkább pajzsmirigy alul működési tünetek.

3. Jó lenne ha rágúgliznál, mik a pontos terhességi tünetek.

4. Ha kétségeid vannak vegyél tesztet, mert nem látunk bele a méhedbe.

5. Biztos, hogy nem vagy terhes!

6. 1.

7. 6.

2019. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Tudom hogy hülyeség h jajj az lehetek e? De annyira fóbiám van tőle hogy simán betudom képzelni... :(

Tudom tudom akkor se szexeljek de nah.

2019. ápr. 11. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Vízhólyag az ember sarkán nő legtöbbször. 🤣


Nem vagy terhes!

2019. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sem vagy terhes...szinte biztos.

28 hetes vagyok de ha be is tudnám húzni a hasam,nem érezném én sem,hogy ,,valami zavarna ott"

De igazaból választ adtál magadnak,tehát a kérdésed felesleges volt.

2019. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
húgyhólyagot akartam írni. jesszus hogy írhattam el ennyire
2019. ápr. 11. 22:42
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

:) nem kéne annyit kajazni aztan nem híznal mint egy kismalac.


Egyebkent csinaltass egy verkepet TSH-val ahogy elottem is irtak. Sajnos meg az is eselyesebb, hogy pajzsmirigy beteg vagy, mint terhes.


Nyugodtan szexeljel, gyakorlatilag ha nem te vagy a szűz Mária, akkor ebből nem lesz gyerek.

2019. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyel tesztet aztan megbizonyosodsz.

Ugyanis nagyon eros pozitivnak kene lennie ha terhes lennel

2019. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 hónapos várandósan nem szed fel az ember 5 kilót ha normálisan táplálkozik. Attól még hogy egyfolytában eszel, nem leszel terhes, csak súlyfelesleges. Ennyit nem egészséges hízni ilyen rövid idő alatt.

A terhesség fő jele a kimaradt menstruáció.

2019. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!