Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés előtti vitaminok?

Babatervezés előtti vitaminok?

Figyelt kérdés

Milyen vitamin készítményt ajánlanátok, melyiket nem, és milyen vitaminokat ajánlott még pluszban megvenni?

Már annyi féle ilyen vitamin bigyó van elevit, gravida, az ember nem tudja melyiket vegye. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki melyiket ajánlja, és ezen felül milyen vitaminokból nem árt még +ba, pl tudom hogy folsavat nem árt szedni.

Tudom net+google stb... de szerintem jobb az egyéni tapasztalat.

Babát szeretnénk és szeretnék minden vitaminból betárazni ami fontos.


2019. ápr. 12. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Folat (folsav biologiailag aktiv formaja)+B12 biologiailag aktiv formajat szedtem.
2019. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Babatervezésnél bőven elég a folsav, én a herbária 1000mgosat szedtem ha jól emlékszem, meg a b12, és az első trimeszterben az A vitamin túlzott bevitele káros hatással lehet a babára, erre majd figyelj


Őszintén, én szedtem sokáig az elevitet babatervezésnél de nem láttam hasznát, így amikor elfogyott vettem ezt a folsavat, multivitaminos pezsitabit, és amit senki soha nem szokott említeni az az e vitamin! Az e vitamin járul hozzá a progeszteron termeléshez, ami segíti a babát megtapadni ugye.

Ez is herbáriás volt, e vitamin és halolaj asszem, vagy vmi hasonló a neve.

2019. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán hasznos tanácsok voltak! :)

Pont ilyen tanácsokra van szükségem! :)

2019. ápr. 12. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a folsavat ajánlom. Persze szükséges a kiegyensúlyozott, vitamindús táplálkozás is. Ami még előfordulhat, hogy kell az a D vitamin. Pláne addig, amíg nem vagy napon sokat. A téli időszakban fontos vagy nyáron is, ha állandóan bent vagy.
2019. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!