Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek szúrkálás jelzett...

Petefészek szúrkálás jelzett valakinek terhességet?

Figyelt kérdés
Leírnátok nektek milyen volt?
2019. ápr. 12. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, mint ovulaciókor vagy menzeszkor. Ez nem jel hanem az egyik legtermészetesebb velejárója a női szervezet működésenek.
2019. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott szúrkálni.
2019. ápr. 12. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Lehet szúrkált régebben is,csak nem vetted észre,mert nem szerettél volna még babát,és most mióta igen,minden testijelzést annak tulajdonítasz be,hogy terhes vagy.(szerintem,de lehet tévedek.)
2019. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2,5éve figyelem, de ez még nem volt 🙈 Első babánál nem nagyon emlékszem semmire, 5éve volt már.
2019. ápr. 12. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor babát terveztünk, minden hónapban felfedeztem "új" tüneteket. 4. hónapban lett baba, akkor, amikor épp nem fedeztem fel semmi újdonságot. Csak nem jött meg.


Második babánál szúrt egy baromi nagyot a petefészkem.

Harmadiknál pedig szintén semmi újdonság nem volt pedig az egyik sikertelen hónapnál pl. ugyanúgy beleszúrt a petefészkembe mint a masodik terhessegnél.


Szóval ezekre nem szabad adni. Pont azért ami az első és második válaszban is van.

2019. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Petefészek szurkálásom minden menzesz előtt szokott lenni. Amióta terhes vagyok, ez nem jelentkezik, viszont helyette a méhem görcsöl és szúr, de ez természetes, mert növekednie kell.
2019. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5x szültem, szoval van tapasztalatom. NEKEM csak peteéréskor van szurka, mensi előtt SOHA. És igen, amikor baba volt akkor szurkált nemvárt mensi előtti napoktól. DE EZT NYILVÁN csak utólag meri elkönyvelni az ember, hogy na ez a babától volt és nem beképzeltem stb.... Mindenesetre, hogyha neked is csak pé-kor van ez, bizakodásra ad okot! És jon az agyatlan barom, aki emiatt majd lepontoz. :DDDDDD
2019. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Qwert2 válasza:
Hello,na teherbe estél? Vagy kiderült,hogy miért szúrkált a hasad!? Én is most ilyen helyzetben vagyok.
2019. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!