Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja április 20-25...

Ki nem várja április 20-25 körülre?

Figyelt kérdés
Én április 24-re nem várom, izgulunk együtt? :)

2019. ápr. 12. 18:56
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én 23ra nem várom :)


R

2019. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 23-24-re nem várom. 😊 JD
2019. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Én 24-ére

( de nem pontos még a mensim, 2. Baba)

2019. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Megy a drukk mindenkinek! Mióta próbálkoztok?
2019. ápr. 12. 21:23
 5/42 anonim ***** válasza:
Én se várom április 24 -re. Ki mikor volt eggyütt a párjával? :)
2019. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok mi 4 hónapja próbálkozunk.
2019. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Mi 2,3 és 5 nappal tüszőrepi előtt.
2019. ápr. 13. 06:54
 8/42 anonim ***** válasza:
Mi két-, háromnaponta a teljes ciklusban. Már másfél éve próbálkozunk, és már nem számolhatunk, arra szoktam figyelni csak, hogy kb a peteérés környékén legyen. Az elején nagyon rágörcsöltünk, de a vőlegényemnek gond van a spermaképével, így az esélytelenek nyugalmával vagyunk együtt, amíg nem kezdjük el a mesterséges beavatkozásokat. JD
2019. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Én jövőhét csütörtökre nem várom.
2019. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem 8-án volt pozitív az LH teszt, mi kétnaponta voltunk együtt. Második babával próbálkozunk. Kisfiam elsőre összejött, a tesóval december óta próbálkozunk.


R

2019. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:

Ki nem várja április 5-re? Mikor teszteltek?

Mondjuk én most nem érzem, hogy sikerült volna, de azért hátha...

Ki nem várja április 10-15 között?

Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk nagyon izgulunk szeretnénk ha sikerülne minél hamarabb annyira várjuk már:) Van kedvetek beszélgetni megosztani az élményeket együtt izgulni?:)

Április 10 körülre ki nem várja?

Nekünk 6. próbahónap,kb 4 nap múlva lesz pém. 😊

Március 18. -án volt abortuszom. Most április 5. -én védekezés nélkül együtt voltunk mekkora az esély terhességre?

Eddigi ciklusaim 28 naposak voltak előző baba a 14. Napon fogant! 6. Terhességi héten elhalt. 7 hetesen plusz 6 naposan azaz március 17.-én este spontán elment, de egy nappal kèsőbb művi befejezèst végeztek! Lehetek újra terhes?

Ki az aki nem várja aprilis elejere?

Nekem 1-en nem kene megjonnie. Ti mikor teszteltek?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!