Ki nem várja április 20-25 körülre?




válasza:



válasza:Én 24-ére
( de nem pontos még a mensim, 2. Baba)




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Első vagyok, nekem 8-án volt pozitív az LH teszt, mi kétnaponta voltunk együtt. Második babával próbálkozunk. Kisfiam elsőre összejött, a tesóval december óta próbálkozunk.
R
Kapcsolódó kérdések:
Mondjuk én most nem érzem, hogy sikerült volna, de azért hátha...
Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk nagyon izgulunk szeretnénk ha sikerülne minél hamarabb annyira várjuk már:) Van kedvetek beszélgetni megosztani az élményeket együtt izgulni?:)
Nekünk 6. próbahónap,kb 4 nap múlva lesz pém. 😊
Terhes vagyok,ha igen mennyi idős lehetek? Mikor menjek nőgyógyászhoz?
Eddigi ciklusaim 28 naposak voltak előző baba a 14. Napon fogant! 6. Terhességi héten elhalt. 7 hetesen plusz 6 naposan azaz március 17.-én este spontán elment, de egy nappal kèsőbb művi befejezèst végeztek! Lehetek újra terhes?
Nekem 1-en nem kene megjonnie. Ti mikor teszteltek?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




