Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz utáni negatív tesztnek...

Menzesz utáni negatív tesztnek hihetek?

Figyelt kérdés
6hete volt az utolsó aktus.Most múlt el a menzeszem.Előtte 2hètig fájt ès duzzadt volt a mellem.Most,hogy a menzi elmúlt a melleim mèg mindig furák.Olyan melegnek ès teltebbnek èrzem. Csináltam tesztetet ami negatív.Hihetek a tesztnek szerintetek?
2019. ápr. 14. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menstrusáltál...negatív a teszt... Mi kell még, hogy elhidd?
2019. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nèha rámtör,hogy mi van, ha a teszt nem jól mutat.Annyi ilyet is lehet olvasni.Idegesít,hogy a mellem fura.Sosem volt mèg ilyen.Ha már okoz tüneteket a hcg jelenlète azt a tesztnek is mar mutatnia kellene ugye?
2019. ápr. 14. 11:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka akkor a mellforróságnak.Duzzadtabbak is mint szoktak lenni
2019. ápr. 14. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg, látatlanban nem tudom megítélni mit látsz, érzel. Remélem feleslegesen válaszoltam (bár maga az önvizsgálat amúgy is fontos dolog).

[link]


Viszont én is úgy gondolom, biztosan nem terhesség.

2019. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem is gondoltam rákra.Inkább a terhessègtől tartanèk.Ez volt az első hónapom fogamzásgátló mellett.csak 2hónapig szedtem.Az utolsó aktus akkorvolt mikor mèg szedtem a második hónapban.Mèg volt 5szem mikor vèrezni kezdtem.Nem hazytam ki egy szemet sem.Ez elott a vèrzès előtt 2nappal volt uzoljára sex.Voltam dokinál márciusban.Szerintem volt peteèrèsem az említett vèrzès után 17nappal mert volt olyan nyúlós nyákom.Utána jött meg 15 nappal.Ez volt a mostani menzim.De kikèszít ez a mellfákdalom ès forróság.Tabit azèrt hazytam abba mert vègig elviselhetetlenül fájt a hasam.Ami mèg most is nèha jelentkezik h már egy hónapja nem szedem.
2019. ápr. 14. 13:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam az elejèn.Nem tabi mellett hanem tabi nèlkül.
2019. ápr. 14. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez biztosan nem terhesség.
2019. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remèlem igazad van.Lehet a fogamzásgátló abbahagyása okozhatja?
2019. ápr. 14. 14:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt ha volt peteèrès ès utána meg is jött ès nem volt közben sex akkor nem lehet terhessèg.Vagyis ha előző hónapban teherbe esik valaki utána nem lesz mar peteèrèse.Jól gondolom szerinted?
2019. ápr. 14. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!