Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon sok ilyen kérdés van már fent, de akármennyit olvastam, az én esetemhez nem minden pontban hasonlítottak.


Párommal megszakításos módszerrel vagyunk együtt, tudom, nem túl megbízható formája a védekezésnek, de úgy gondoltuk ha nagyon akar jönni a baba tervezés előtt akkor jöjjön.


Ma 8.napja hogy késik a "bajom". Ezelőtt soha nem késett, 28 napos a ciklusom. Elozo hétvégén volt egy erős szedulesem, hasfajdalmam. A hét közepén a betéten két picike barna foltot láttam. Folyamatosan ugy érzem hogy "na most jön meg". 5 napos késéskor csináltam tesztet délután ami negatív lett. Elvileg olyan teszt volt ami kimutatja bármikor.


El is szomorodtam, viszont 2 napja nyilaló fájdalmat érzek a hasam aljánál, a derekamnál, a betéten nagyon halvany sarga folyást látok.


Pisilni is tobbet járok, de nem olyan erzes mint mikor felvoltam fázva.


Remenykedhetek még abban hogy terhes vagyok?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. ápr. 14. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet.Ha negatív akkor menj el nőgyógyászhoz hátha valami fertőzés.
2019. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!