Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem egy olyan...

Terhes lettem egy olyan sráctól akit mindenki utál az ismerőseim közül de én szeretem. Mit tegyek? Hogy mondjam el a szüleimnek? (Ők is utálják a srácot)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 22:08
 1/9 anonim válasza:
95%
Elsőnek is legyél őszinte velük ez a legfontosabb. Mondd el mit érzel iránta hogy te megtaláltad benne az igazit próbáld meg hogy ők is meglassak benne a jót amit te is látsz benne.. aztán mondd el nekik... Vagy csapj az asztalra és mondd meg nekik kerek perec hogy te őt szereted és gyermekét varsz tőle...
2019. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szabad tudni hány éves vagy? Sokat jelentene.
2019. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Legjobb ha elveteted , inkåbb most legyėl önálló tanulj és felnőttként tervezz családot mintsem megbánjátok g9nrok lesznek .
2019. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
27%
Egyet értek az elsővel, meg azzal is, h fontos a korod. De az eszedbe se jusson, hogy elveteted! Ha szereted téntleg a srácot, menni fog! Légy őszinte! Drukkolok!💖
2019. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Azért csak van oka annak, hogy minden ismerősöd rühelli a kölköt?

Feka? C? Drogos? 30+-os? Csóró? Nős?

2019. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
86%

De komolyan, miért útálja mindenki? Elmondhatnád....

18/l

2019. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szexhez volt eszed, akkor ahoz is legyen, hogy most mit tegyél. A háttértörténet teljesen mindegy. A lényeg, hogy mond el a szüleidnek minél előbb, mert ők tudnak csak neked segíteni, ha megtartod, ha nem!
2019. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
43%
Gratulalok.
2019. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél gyorsabban legyél túl rajta!

A srác mit szólt? Ő tudja már?

Az biztos, hogy oka van, ha mindenki utálja. Úgyhogy te is gondold végig reálisan, hogy mire számíthatsz. Egyedül is tudod vállalni a gyereket, ha se az apa, se a te családod nem támogat?

2019. ápr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!