Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha epp varod az eredmenyt,...

Ha epp varod az eredmenyt, hogy sikeres volt-e a honap, elmennel egy hosszu bicikli turara?

Figyelt kérdés
Egyaltalan szabad terhesen bicozni? Meddig?

2019. ápr. 15. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha birod, miert ne mehetnel?
2019. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Koraterhesen mindent szabad, amit bírsz, és nem terhesen sem lenne ártalmas.
2019. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen, ugyanúgy éltem az életem.

2,5 évig vártunk a babára, szép.is lett volna ha ez idő alatt nem megyek sehova, nem csinálok semmit mert mu van ha

2019. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Mivel még nem vagy terhes, szabad. Koraterhesen is szabad. Sőt a harmadik trimeszterben is szabad. Ilyenkor már azért nem szokták ajánkani, mert könnyen elvesztheti az ember az egyensúlyát.
2019. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak valahol olvastam jogy a bico voros poszto. Nem is ertettem. De akkor tuti az eleses miatt 🙂 azt nem tudom hogy birnam e ket eve nem bicoztam. Elotte viszont rengeteget.
2019. ápr. 15. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megfogant a fiam, de még nem mutatta a teszt, amikor síelni voltunk és estem egy kibaaaaaaa... nagyot, vagy 10-20 méterre voltak tőlem a léceim. 🤷🏻‍♀️
2019. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolso 😂 szerencse hogy nem lett bajod. Nem a babanak, neked.
2019. ápr. 15. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anno pont vasárnap voltunk egy hosszú bicikli túrán, mentünk az erdőben, a sárban, estem is párat, be is ütöttem a hasam a kormányba. Másnap pedig pozitívat teszteltem. :D Nem lett semmi baj. :)
2019. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Baratnomek is a pozitiv teszt elott voltak pont biciklituran, az orvos mondta neki utolag, hogy a razkodas nem eppen szerencses ilyenkor, es hat o aztan razkodott rendesen, de nem lett semmi gond. En tesztelnek minel elobb, de mivel 2 evet vartunk amasodikra, volt ilyen dilemmam tobbszor is pl. wellnessezessel, szaunazassal, vegul elengedtem az egeszet, mert ki tudja, meddig kell varni. Az elso gyereknel hormonszakerto tanacsara lemondtam a tengerparti csaladi nyaralast 2 nappal az utazas elott, mikor pozitiv lett a teszt, szoval a mar tudnam, en nem mennek bicikliturazni. De ameddig nemtudod, addig ugy elni folyton, hogy ezen parazol marha kimerito :/


Az elso trimeszterben ovatos biciklizest javasoltak, mondtak, hogy nem eletszeru teljesen elhagyni, de a razos utakat, esest keruljem, es ne emelgessem bele a 3 evest a bicikliulesembe, amivel egyutt igyis nehez lett a biciklim. Kozben pont a pozitiv teszt elott par nappal lett egy biciklis terdbalesetem, ugyhogy ez megoldotta a biciklikerdest egy idore, de a 12. het utantol mar ujra szeretnek biciklizni. Mondjuk en nem vagyok szedulos tipus.

2019. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!