Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ha a 13dik napon volt egy 17 és egy 30mmes Tüszőm. Es kaptam repesztő szurit. Van rá esély hogy a 17mmes repedés meg? Lehet azóta már nőtt egy kicsit. Félek a 30mmes már túl nagy volt.

ápr. 15. 21:51  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A tüsző repedés hogyan kell elképzelni?
Doki szerint nem volt tüsző repedés azért késik a menzesz, de 3 pozitív terhességi tesztet csináltam . Most akkor miii? Bővebben lentebb.
19.5 mmes tuszo mikor repedhet meg? Barmelyik nap most már?
10*10 és 15*15 ös domináns tüszőből (tegnapi eredmények) és 5,2 mm -es nyálkahártyából még összejöhet a baba, vagy annyira ne reménykedjek? Ma kapok repesztőt este.
Repesztő után normális hogy fáj a hasam végig lent. Ill az a petefészkem amelyben domináns tüszőt látott?
Minap voltam dokinál, aki látott egy megrepedt tüszőt, és folyadékot mellette. Azt mondta a napokban lehetett a tüszőrepedés, és hogy próbálkozzunk. Szerintetek van még olyankor...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!