Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát terveztek, hanyadik...

Akik babát terveztek, hanyadik pròbálkozòs hònapban vagytok? Mit tesztek a könnyebb teherbeesésért?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem ezen múlik. Nekünk 2 gyerekünk van (egyelőre), az elsőre több, mint 5 évet vártunk, a második meg az első honapban összejött. 🤷🏼‍♀️ Csak szeressétek egymást a férjeddel! 😊
2019. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Első válaszoló , gratulálok a kitartásotokhoz és a bébikhez :)
2019. ápr. 16. 09:29
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

16. próbálkozós hónap. Nem sok, de párom lassan kifut az időből, ráadásul jópár barátnőm és ismerősöm lett terhes és/vagy kezdett babázni ezekben a hónapokban.

Már semmit sem teszek. Volt egy mélypontom 4-5 hónapja, addig orvosokhoz rohangáltam (van egy kis gond), aztán amikor hónapokig úgy tűnt, hogy minden rendben, és mégsem jött össze, "feladtam".

Most csak úgy vagyunk...Tudom, hogy valami nem oké, mert a menstruációm most is pl. 2-3 napig tartott, de egyszerűen nem akarok megint orvoshoz menni. Majd jövőhónapra talán összeszedem magam.

2019. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jaj sajnálom. Rossz azt nézni mikor körülöttünk mindenki terhes .

Ha megkérdezhetem , fizikai probléma van vagy a hormonokkal ?

2019. ápr. 16. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hormongondok, a peteérésem nem megfelelő sajnos. Most jönne az átjárhatósági vizsgálat, de most egyelőre nincs erőm hozzá. Pedig tudom, hogy megfogom bánni ezt a kieső időt...
2019. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Augusztus óta nem védekezünk, de igazán december óta próbálkozunk. Én most járkálok orvosokhoz.
2019. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös , megértelek teljesen. Talán jobb ha ádáz magadnak egy kis időt ,aztán újra teljes erőbedobással előre :)
2019. ápr. 16. 13:44
 8/16 A kérdező kommentje:
6os, máris elkezditek a vizsgálatokat ? Magánrendelőben vagy emigy ?
2019. ápr. 16. 13:45
 9/16 anonim válasza:
100%

17 hónapja próbálkozunk, csökkenő intenzitással. Eleinte számoltam, vitaminok, tea, gyertya-póz, izgulás stb... 1 év után csináltattam egy hormonvizsgálatot, ami szerint rendben vagyok. Férj szintén rendben van. A bökkenő az, hogy vállalkozásba kezdtünk, így már nem is csodálkozunk, hogy nem jön a baba. Újabban nem foglalkozunk a dologgal, azt se tudom, mikor jött meg utoljára. Úgyis jönni fog, mégpedig akkor, amikor “pont nem kellene”, ugyanis költözni szeretnénk. Tudod, mindig akkor jön a busz, amikor éppen leülsz a megállóban. Ez a “taktikám”.

Egyetlen dolog maradt meg az igyekezős időkből, mégpedig a folsav szedése. A napi vitaminokkal együtt szedem, de ha kimarad, akkor kimarad, nem idegeskedek miatta.

2019. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen , mindig igy szokott :) melyik teát ittad?
2019. ápr. 16. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!