Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letrox 50-et szedek 2 hete...

Letrox 50-et szedek 2 hete (fél tabletta) és mostanában kezdtem erősebb szívdobogást tapasztalni. Normális ez szerintetek? (vetélésem volt)

Figyelt kérdés

Április 4-e óta szedek napi fél tabletta Letrox-ot (50 mikrogrammos).

Decemberben volt vetélésem, ezután kerestem fel egy endokrinológust, hogy van-e esetleg pajzsmirigyproblémám. Januári véreredményeim ezek voltak:


TSH: 1,6

FT4: 19,4

FT3: 4,4


2 tünetem utal pm alulműködésre: hajhullás, bőrszárazság.


Azt mondta a doki, hogy kezdjem el szedni a Letrox-ot, és ha pár napon belül szívdobogást, kézremegést tapasztalok akkor hagyjam abba. Pár nap után nem tapasztaltam semmit, ezért tovább szedtem. Viszont pár napja úgy érzem, hogy erősebben ver a szívem. Nem durva, nem melegszem ki benne, de valahogy mégis érzem. Remegés nincs. És rosszabbul alszom. Nehezen alszom el este, hiába vagyok nagyon fáradt és többször felébredek éjszaka.


Olyan lehet, hogy kb. 2 hét szedés után jönnek ki ezek a tünetek? Gondolkodtam, hogy abbahagyom vagy hogy 2 naponta veszek be egy felet. Viszont nem merem abbahagyni, mert attól félek, hogyha abbahagyom, azzal gátolom a teherbeesét.


A dokival még nem tudtam beszélni, május végére van szabad időpontja legközelebb.


Köszönöm.


2019. ápr. 16. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem minden nap.

A szervezetem valahogy hozzá szokott egy adott időponthoz, ezért ha elfelejtem és pl. egy órával később veszem be, már gyorsabban ver a szívem, szinte nem kapok levegőt és a kezem is remeg.

És én is nehezen alszok és sokszor felkelek.

Nekem az orvos nem mondott erre semmit, csak azt, hogy vegyek visszább akkor az adagból.

(Azt mondja szedjek egy egészet, majd -rosszul leszek és csak vegyek vissza az adagból.)

Vissza vettem, ugyan úgy van tovább.

Ennyit az egészségügyről. Segítenek.👍

2019. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tsh-d 1,6

Nem véletlenül túlműködésedvan? Minek arra letrox? Az éppen az ellenkező hatást éri el.

2020. márc. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!