Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Letrox 50-et szedek 2 hete (fél tabletta) és mostanában kezdtem erősebb szívdobogást tapasztalni. Normális ez szerintetek? (vetélésem volt)

Április 4-e óta szedek napi fél tabletta Letrox-ot (50 mikrogrammos).

Decemberben volt vetélésem, ezután kerestem fel egy endokrinológust, hogy van-e esetleg pajzsmirigyproblémám. Januári véreredményeim ezek voltak:


TSH: 1,6

FT4: 19,4

FT3: 4,4


2 tünetem utal pm alulműködésre: hajhullás, bőrszárazság.


Azt mondta a doki, hogy kezdjem el szedni a Letrox-ot, és ha pár napon belül szívdobogást, kézremegést tapasztalok akkor hagyjam abba. Pár nap után nem tapasztaltam semmit, ezért tovább szedtem. Viszont pár napja úgy érzem, hogy erősebben ver a szívem. Nem durva, nem melegszem ki benne, de valahogy mégis érzem. Remegés nincs. És rosszabbul alszom. Nehezen alszom el este, hiába vagyok nagyon fáradt és többször felébredek éjszaka.


Olyan lehet, hogy kb. 2 hét szedés után jönnek ki ezek a tünetek? Gondolkodtam, hogy abbahagyom vagy hogy 2 naponta veszek be egy felet. Viszont nem merem abbahagyni, mert attól félek, hogyha abbahagyom, azzal gátolom a teherbeesét.


A dokival még nem tudtam beszélni, május végére van szabad időpontja legközelebb.


Köszönöm.



  ápr. 16. 13:31  Privát üzenet  

A válasz

Én is ezt szedem minden nap.

A szervezetem valahogy hozzá szokott egy adott időponthoz, ezért ha elfelejtem és pl. egy órával később veszem be, már gyorsabban ver a szívem, szinte nem kapok levegőt és a kezem is remeg.

És én is nehezen alszok és sokszor felkelek.

Nekem az orvos nem mondott erre semmit, csak azt, hogy vegyek visszább akkor az adagból.

(Azt mondja szedjek egy egészet, majd -rosszul leszek és csak vegyek vissza az adagból.)

Vissza vettem, ugyan úgy van tovább.

Ennyit az egészségügyről. Segítenek.👍



# 1/1Időpont máj. 10. 18:10 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ha egy nő fogamzásgátló tabletta mellett óvszert is használ minden alkalommal, tablettából egyet sem hagy ki akkor mennyi lehet az esélye hogy mégis teherbe esik?
Esemény utáni tablettát vettem be egy kis baleset után! 3 napja késik a menstruáció, most csináltam terhességi tesztet! Elég halvány a második csík! Szerintetek?
A duphaston tabletta szedése alatt mikor jött meg a menstuációtok? Lehet ez terhesség ha 10. napja szedem és még semmi?
Ha megjött az 5. megvonásos vérzés is rendben és időben egy gikszeres tablettaszedéses aktus után, akkor ugye biztosan nincs terhesség?
Ilyen esetben van esély teherbe esésre?
Mennyi esélye van, hogy teherbe fogok esni, ha kiszakadt a gumi, de nem ment el a párom?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!