Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 ovu után vagyok fehér...

10 ovu után vagyok fehér nyálkás folyás azóta is egyfolytában van mikor fehér krem szerű. Ovukor voltunk együtt. Jelenthet babát?

Figyelt kérdés
Babát jelent vagy pedig vlm mást?

2019. ápr. 16. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
10 nappal ovu után vagyok.
2019. ápr. 16. 16:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul, nekem akkor van ha megfog jonni.
2019. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már mint mi van akkor?
2019. ápr. 16. 20:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Asst hiszem te nen erteted a kerdeset
2019. ápr. 17. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kerdest ertem, nem vagyok hulye. Szerintem te nem erted a valaszom. Nem feltetlenul babat jelent az ilyen jellegu folyas. Nekem mint irtam akkor van ha az a honap nem sikerult. Mikor babat vartam, eloszor nem volt semmilyen folyasom, utana sok atlatszo vizes. Ezt igy elore nem lehet megallapitani, hogy babat jelent mert volt itt olyan, akinek igen azt jelezte, de volt akinek nem. Kivanom, h nalad azt jelentse.
2019. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen es ellnezest kerek akkor
2019. ápr. 17. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi problema, mi kistesora varunk alig hiszem, h kessen es tesztelhesssk en is minden tunetemet annak latom :/ nehez idok ezek foleg annak akik vagynak ra, kitartast. Mikorra nem varod?
2019. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!