Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e köztünk olyan aki saját...

Van-e köztünk olyan aki saját tapasztalatábòl el tudja mondani, hogy amikor terhes volt, megjött a menstruáciòja?

Figyelt kérdés
Rendesen ,annyira hogy nem is gyanakodott terhességre. Nem pecsételésre gondoltok
2019. ápr. 17. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nagynál megjött. 3 napig tartott csak, de nem gyanakodtam. Akkoriban eleg stresszes volt az életünk. Volt is meglepodes mikor kimaradas utan 2 hettel elmentem a dokihoz. 10+4 volt a terhessegi kor, medig max 6 hetre saccoltam.
2019. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyósom végig menstruált rendesen,mint előtte. Haskeményedés miatt ment dokihoz,akkor már 15 hetes volt a méretek alapján.
2019. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat . Azért kérdezem ,mert az elmúlt 2 hónapban kb furcsán érzem magam -hányingerem van , erősen érzem a szagokat,a mellem is faj. De teljesen rendesen megjött mindkét hónapban , annyi különbséggel hogy nem fajt úgy a hasam ahogy szokott .

Nem képzelem be a tüneteket , mert úgy vagyunk a babával hogy ha akar jöjjön , de nem dolgozunk rajta direkt .

2019. ápr. 17. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Off: Bocsi, de hogy lehet nem direkt dolgozni rajta? Ha az egyikőtök abban reménykedik, hogy hátha megszakítással is összejön, a másik meg abban, hogy nem, inkább beszéljétek meg. Ha meg két hónapja vannak tüneteid kb. 500 Ft-ért már megmondja a tutit egy teszt, mielőtt beleőrülsz.
2019. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De tenyleg,eddig miert nem csináltál tesztet? Ha az is lennél,de menstruálsz,mar reg kimutatná egy rosszabb teszt is.

Ha meg nem vagy,más miatt vannak a ,,tünetek"

2019. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van , csak eszembe se jutott eddig hogy az lehetek mert rendesen megjött. És a testhőmérsékletem se volt magas
2019. ápr. 17. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!