Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt valami problema...

Valakinek volt valami problemaja fogamzasgatlo abba hagyása után?

Figyelt kérdés
Én allandóan szédülök v g y hányok vagy szinte ég a hasam... És mikor sikerült teherbe isni? Mink 1 hónapja probalkozunk de eddig semmi
2019. ápr. 17. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Orvosi javaslatra hagytad abba a gyógyszer szedését?
2019. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, babát szeretnénk 1 es fél évet szedtem
2019. ápr. 17. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene ilyen tüneteidnek lennie. Nekem nem volt semmi.


Én tavaly januárban tettem le és februárban fogant a babánk.

2019. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem menj el akkor orvoshoz, mert nem normális tabi abbahagyása után ez.


Én amikor abbahagytam, rá 8 hónapra fogant meg a fiam. De én is dokihoz mentem tanácsért, mikor hagyjam abba, vérvételt nézett, hormonszintet stb.

2019. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hányás szerencsére nem, de a folyamatos szédülés megvolt nálam is (10 évig szedtem, egy hónapig tartott utána a szédülés minden nap, aztán amilyen hirtelen jött el is múlt).

Szerintem elképzelhető ez is mint tünet de egy nőgyógyászati látogatást én is beiktatnék, elláthat hasznos tanácsokkal.


Szedj Folátot!

2019. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Én 10 évig szedtem.

Letettem, és a 2. hónapban már pozitív volt a teszt.

2019. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a negyedik hónapban fogant meg de sajnos nem maradt meg, azóta újra próbálkozunk :)


(utolsó voltam)

2019. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2.5 év szedés után 1.5 durva hormonzavar következett. De szerencsére utána helyre jöttem. A lányom már 3 éves.
2019. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!