Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellbimbóm mintha kissé...

A mellbimbóm mintha kissé érzékenyebb volna Az alhasam hol erősebben hol gyengébben szurkál, görcsöl És nagyon kívánom párommal az együttlétet Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Mensim márc.26 volt Ápr.2,5, voltunk párommal együtt (nem védekeztünk) Lehet esetleg terheségre gyanakodni

Nő dokihoz holnap kérek időpontot!


2019. ápr. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ... szerintem kicsit dilis vagy. Orvoshoz minek? Nem lát semmit, akkor se ha terhes vagy. Vegyél egy tesztet, mint a többi normális ember.
2019. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dokihoz azért megyek mert van egyéb panaszom..
2019. ápr. 17. 15:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért válaszát :)
2019. ápr. 17. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak jon aa telihold🤣
2019. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2.válaszolom

Pontosabban??

2019. ápr. 17. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
95%

Semmi. Azt allitjak a nagyokosok, hogy teliholdkor kivanosabb az ember. Nem hiszek benne amugy.

A tuneteid barmire utalhatnak. Nagyvecezned kell, azert gorcsolgetsz, vagy meg fog jonni, vagy csillamponik szaladnak at elotted. Az meg, hogy mennyire kivanja valaki a parjat, az is valtozo szerintem.

Most meg ilyenkor ne vonj le messzemeno kovetkezteteseket, ne figyelgesd magad, mert lehet csalodas lesz... csak elvezd az eletet.

2019. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolom!

Nagyon szépen köszönöm 😊

2019. ápr. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!