Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után nem jön a...

Missed ab után nem jön a baba, volt már valakinek így?

Figyelt kérdés
Novemberben volt missed abom előtte első próbálkozásra összejött a babó! 6 hetesen nem volt szívhang. Pajzsmirigy, inzulin/cukor, trombofilia, veralvadasi mutaciok, noi nemi hormonok rendben, peteeresem van (UHval es hormonvervetellel is megerositve!) Ez volt a 3. probalkozos honapunk, most is napra pontosan megjott :(
2019. ápr. 18. 06:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

8.próbálkozós hóra lettem terhes. Ráadásul az a terhesség sem elsőre jött,aminek a vége missed ab lett. Előtte első hónapban lettem várandós a kislányunkkal.

Ne add fel,kitartást! Próbáld elterelni a gondolataidat,kicsit mással foglalkozni. Tudom,hogy baromira nehéz és csak vánszorog az idő.

Hamarosan neked is lesz babád :)

2019. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam 2 év után jött össze. A lányunk az első próbálkozásra, 1 alkalomból. A következő elsőre (2 alkalommal voltunk együtt), ez lett missed ab tavaly március 14-én. Szeptemberben lett pozitív a teszt, augusztusban szintén 1szer tudtunk együtt lenni. Hamarosan megszületik, még 2,5 hét. Kitartás, próbáld kicsit elengedni, jönni fog, csak ne görcsölj rá.
2019. ápr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Missed ab után másfél év kellett a teherbeeséshez nálunk. Utólag úgy érzem kellett a lelki sebeknek is gyógyulni ezidő alatt...és még így is nagyon nehéz volt lelkileg az új babával az első 14 hét... Tudom, hogy ez nem vigasztal most, de kitartás!
2019. ápr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugy kell hozzaallni hogy nem akartok gyereket, na akkor tuti befog csuszni:D
2019. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem oktoberben volt missed, elsore osszejott. Azota a ciklusom is borult, a kovetkezo baba varat magara. Nem kuldtek mutet utan semmilyen vizsgalatra, ma megyek egy masik orvoshoz.

En igazan nem gorcsolok ra, megis...

2019. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen nem volt szívhang. És utána? Vkinek 6+5-on lesz csak! Nekunk amugy 12 hónap kellett mire újra terhes lettem. Novemberben megint elveteltem és most márciusban megint terhes lettem
2019. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta megszületett márciusban a szivárvány babám 😊
2020. dec. 26. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Isten éltesse! Az én kisfiam is már 1 éves lesz január közepén 😁

#5-ös válaszoló voltam

2020. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!