Lehet még baba?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, a párommal elhatároztuk, hogy nem bánnánk ha összejönne a baba, de nem is görcsölünk annyira rá. Mivel ebben a hónapban távkapcsolatra vagyunk kényszerülve, a ciklusom 10. napján szeretkeztünk védekezés nélkül, először és utoljára ebben a ciklusban. A ciklus 20. napján elkezdtem barnázni, ami azóta is tart, már 5. napja. Néha élénkpiros vér is jön. Szerintetek ez lehet a beágyazódás jele, vagy ilyen hosszan, piros vérrel lehetetlen? Mikor lenne érdemes tesztelnem? Vagy már teljesen felesleges? Egyébként általában 33, 34 napos a ciklusom.
2019. ápr. 19. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy alacsony a progeszteron szinted.

A beagyazodas ha jar is pecsetelessel. Az altalaban 1 nap es csak egy nagyon minimalis.

2019. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33-34 napos ciklusoknál korai volna a 10 napi ovu.Átlag a 19.napon van ovud +/- pár nap.Szóval ha nem jön meg tesztelj, de ne éld bele magad túlzottan.Persze semmi sem lehetetlen.
2019. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, menstruációd volt, nem beágyazódás.
2019. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez sokkal kevesebb vér volt, mint mensikor. Köszönöm a válaszokat! :)
2019. ápr. 19. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Beágyazódásos vérzés nagyon ritka és nem tart 5 napig, hanem max egy nap és pár csepp vér, de semmiképpen sem barnázás.

De ha biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor csinálj tesztet. Ha jól számolom, mostanra már 17 nappal vagytok az aktus után, ilyenkor már bármelyik teszt kimutatja a terhességet.

2019. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma csináltam meg a 3. tesztet, negatív. Most már kizárt?
2019. ápr. 29. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ,nem vagy terhes .
2019. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!