Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex után ha egy lány teherbe...

Szex után ha egy lány teherbe esik mennyi idő után, hány nap múlva kezd el hányni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 19. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Harom gyerekem van de egyszer sem hanytam terhesseg alatt.
2019. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem törvényszerű a hányás, sokan egyáltalán nem hánynak. Ha hánynak az meg kb bármikor előjöhet és bármeddig tarthat.
2019. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem rögtön jött az émelygés, nem az volt az első tünet. Kb 2-3 hónap múlva jelentkezett, nem sokszor hánytam, de mindentől émelyegtem, főleg az étel szagától. Aztán ez 1-2 hónap múlva elmúlt. Utána kezdtem csak hízni, addig nem. Így csak 8 kiló jött föl, ami a szüléssel le is ment. Csodálkoztam is egy kicsit, de tényleg aznap lement a 8 kiló! A gyerek 4 kg volt, + placenta,+ folyadék veszteség.
2019. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Csak a filmekben kezdődik hányással a terhesség... Nem kellett volna ellógni a biológia órákat...
2019. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Én sosem hánytam.
2019. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Harmadik gyerkőccel vagyok már majdnem félidős terhes, sosem hanytam😂
2019. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Első jele a terhességnek általában a menszesz elmaradása.

Nálam totál úgy jött minden,ahogy az illik. Elmaradt,elkezdett feszülni a mellem,majd 7 hetesen hányni kezdtem,aztán jöttek a szervrendeződések,a nyilalások,szalagok nyúlása.

2019. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindenki kezd hányni. A legbiztonságosabb jel, ha kimarad a menstruációja. Ilyenkor már kimutatja a legtöbb teszt. Korábban nem érdemes tesztelni, mert kell kb. 2 hét a megtermékenyítés után, mire a szervezet annyi hcg hormont termel, hogy a teszten látható.
2019. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Tetelezzuk fel, hogy a legelejetol hanysz, akkor kb akkor kezdel el hanyni, mikor a mensi kimarad. Ez a legkorabbi idopont. Nekem extra magas volt a hormonszintem, tankönyvi teherbeesési idővel. Tehát 28 napos ciklus,középidoben peteeres.. stb.. Mégis a 6.heten kezdtem el hanyni. Jajj ne akard. Iszonyatosan rossz volt. 16.hetig folyamatosan naponta vagy 5szor, plusz ugye a folyamatos rosszullét. 16-20.ra mar csak emelyges, napi egyszeri hányás... Vagy 2-3 naponta. Utana elmult es vissza se jött. Szoval ha szex utani 2.hetben(mondjuk mert kozepidoben voltatok egyutt) rosszul leszel, azt nem a terhesség okozza...
2019. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!