Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beàgyazódási vérzést hogy...

A beàgyazódási vérzést hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Pesszáriumot használunk, ami mint tudjuk, nem a leghatásosabb védekezési módszer...

Hétfőn kéne megjönnie, tegnap este véreztem egy picit, azt hittem, meg fog jönni korábban, de mára abbamaradt.

Ez lehet terhesség miatt, vagy csak bebeszélem magamnak?


2019. ápr. 19. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinel vam beagyazodasi verzes de altalaban vagy barnas vagy rozsaszines valadek, vagy ha nem ezek akkor minimalis ver 1-2 csepp. Nem sok. Ha kb ilyesmi mennyisegu volt akkor elkepzelheto igen
2019. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
barna volt, es kevés, mint amilyen a menstruáció kezdetén szokott lenni, csak akkor több és tovább tart
2019. ápr. 19. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
6%

Beágyazódási vérzés: Az a menstruáció, amit a gyakori kérdések közönsége talál ki, amikor nagyon akar babát, vagy nagyon nem. Voltaképpen rendes menstruáció, és ebből biztos nincs gyerek.

Ha érted a szar-kazmust.

Egyébként beágyazódási vérzés az nagyon ritka, állítólag pár csepp vérrel jár, sokszor észre se venni. És tényleg nagyon nagyon ritka, kevesen tapasztalják.

2019. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :)
2019. ápr. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!