Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt négy nappal,...

Menzesz előtt négy nappal, lehet bármi tünet?

Figyelt kérdés
Elég furán érzem magam, másfél hete megvoltam egy kicsit fázva, a mostani fáradékonyságot is annak tudtam be, de az, hogy felvagyok puffadva és olyan gyomorsavam van, hogy égez, hogy renét kell bevennem még sose volt! Régebben mintha hallottam volna erről, de már egy ideje nem kutatok a témába, mivel anno mindenre azthittem es mégse, de ez most nekem is fura! Köszönöm! És kellemes ünnepeket :)
2019. ápr. 21. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2019. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Menzesz előtt 4 nappal már nem ritka ha jelentkeznek a premestruációs tünetek.
2019. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Akár lehet, de ezek mindig csak utólag derülnek ki, hogy menzeszt jeleztek vagy babát.
2019. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a melleim jobban fajtak mint ahogy menstruacio elott szokott, de ez a tunet mar 6 nappal a nemvart elottjelen volt. Mas tunetem nem volt, kesobb jott az emelyges es szedules.
2019. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oooo meglett a ludas sajnos, utanna már hánytam is kb. 3szor nemis jo a gyomrom szerintem nagyon szépen elrontottam! Köszönöm a válaszokat :)
2019. ápr. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!