Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs fájdalom lehetett?

Ovulációs fájdalom lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából nem nagyon szoktam ilyesmiket észrevenni magamon csak ha már húzamosabb ideig érzem. Az lenne a kérdésem hogy érezhettem-e az ovulációmat a "tünetek" alapján? Tavaly nyár óta a ciklusom 31 napos lett és ebben a hónapban azt hiszem a második héten kezdődött a bal petefészkemnél több napig tartó erősebb szúró érzés, a párommal nem szándékosan de aznap voltunk együtt és mivel tervezzük a babát így el is élvezett bennem, mikor ez megtörtént a fájdalmamat elvágták, mintha nem is lett volna... Május elsején esedékes a következő menstruációm kezdete és emiatt is furcsállom hogy ilyen hamar lehetséges-e az ovulációm. Kicsit aggódom is mivel azt hiszem rá 5-6 napra láttam a bugyimon két ilyen halványrózsaszín pöttyöt, pluszban ehhez társult most 21.-én erős alhasi görcsök derékfájással kombinálva, de nem egyfolytában éreztem mint a menstruációnál hanem hullámzóan. Fájt mondjuk 1 órát utána abbamaradt 30-40 percre és ez ment egésznap, azóta csak a derekam fáj nagyon. Igazából számomra hihetetlen hogy egy terhesség így kezdődne, emiatt azt gondolom hogy komoly hormonproblémám van. Esetleg tudnátok segíteni? Nyilván belém nem lát senki sem viszont kíváncsi vagyok mások véleményére.


A válaszokat előre is köszönöm szépen! :)


2019. ápr. 23. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
A terhesség nem így kezdődik, hogy a ovulálsz, fájdalmad van emiatt, majd beléd élvez egy pasas, és elmúlik a fájdalmad mert már meg is termékenyültél...
2019. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is így értettem, arra gondolok hogy a hormonváltozás miatt múlt el. Emiatt is írtam hogy nem vagyok terhes vagyok, egyszerűen csak félek hogy valami komoly hormonproblémám van.
2019. ápr. 23. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Akkor sem értem, miért lenne hormon problémád? Azért mert fájt a petefészked körül vagy a menstruációs fajdalmaid miatt?

Egyik sem jelenti azt. Ha annyira félsz tőle, csináltass egy hormonpanelt és kiderül (ha meg tervben is van a baba, azzal csak előrébb leszel).

2019. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!