Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel nehezebb teherbe esni?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködéssel születtem, és szedek rá gyógyszert, 150mg-ot naponta, voltam kb 4 hónapja vercukorszint vizsgálaton az jó volt. Mit tegyek hogy könnyebben teherbe essek? (Normális komikat)

2019. ápr. 24. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Keresd fel az endokrinológusod és neki is mond el, hogy babá szeretnél. El fog küldeni tsh vérvételre. Onnantól folyamatos kontról. Teherbe eséstől 3 hetente. De mindenképp menj el hozzá. A rossz tsh vetéléshez vezethet. Nekem az első (sikeres) és a mostani terhességgel is jártam és járok hozzá.
2019. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
15 ève alulműködik a pajzsmirigyem, èn is 150 Letroxot szedek naponta. 3 gyerekem van, ebből 2 első hònapban sikerült, a közèpső màsfèl èv utàn Closty-val, de itt sem a pm volt a hibàs, valamièrt nem volt peteèrèsem, az első Clostys hònapban megfogant a babànk. Illetve volt mèg egy terhessègem, az első gyermekem utàn, ő is az első pròbàlkozòs hònapban sikerült, csak ő sajnos nem maradhatott velünk betegsèg miatt. Szòval 4-ből 3 elsőre, egy vàratott magàra, de mikor őt terveztük, elèg stresszes időszakom volt a munkahelyemen, én erre fogom, hogy nehezen jött. Minden tehessègemet vègigkìsèrte endokrinològus, de vègig rendben volt minden. Babatervezès kezdetekor èrdemes nèzetni egy labort, illetve pozitìv teszt esetèn egyből felkeresni az endokrinològust.Terhessègben több hormont kell szedni (àltalàban), mert a baba is az anyàtòl vonja el a neki szüksèges hormonokat.
2019. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

A fiam nehezen jott össze, kb 1,5 év alatt es ez idő alatt volt egy vetelesem is. Itt meg nem is tudtam róla hogy pm bajom van. Aztan a mostani baby a 3. hónapban mar a pocakomban volt, itt viszont mar tudtunk a Pm alulmukodesrol es gyógyszerrel szinten volt tartva.

Szóval nekem amikor mar be volt állítva a gyógyszer adag, akkor gyorsan jott a baby es velünk is maradt :))

2019. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha be van állítva rendesen, akkor nem. Gondolom, neked nem autoimmun.
2019. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!