Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mensim, viszont pár...

Megjött a mensim, viszont pár napig fura hányingerem volt. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

Vannak olyan esetek, hogy terhesség ellenére is megjön a menstruáció.

Hétfőn, kedden, illetve szerdán naponta többször rámjött a hányinger, hirtelen jött, és hirtelen múlt. Körülbelül 6-8 perceket voltam rosszul, jellemzően reggel és este. Tegnap, és ma nem voltam rosszul.

A hónap elején megjött, ahogy szokott, viszont kicsit enyhébb volt a vérzés, mint máskor. A menstruáció viszont 4 napig tartott, ahogy szokott, igaz, az utolsó nap csak 1-2 csepp folyt már. Menstruációm előtt 1 nappal viszont enyhe barna folyásom volt, ami még soha nem volt nekem.



2019. ápr. 26. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, szerintem vegyél a dm-ben vagy rossman-ban 3gy tesztet. :)
2019. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Benne lehet a pakliban a terhesség?
2019. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Benne lehet a pakliban.

Ovulációkor voltunk együtt, vékony gumival, és teljesen elszakadt, kb. 3 perc után vettük észre. Nem ment el a barátom.

2019. ápr. 26. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A hányingert bármi okozhatja. Nekem is a héten volt 2 napig tartó reggeli hányingerem. Mondjuk nálam tudom jól, hogy a stressz okozta. Tuti nem vagyok terhes. Védekezésünk teljesen rendben van. Amúgy jelenleg pont menstruálok is.
2019. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha stressz okozza, akkor is hirtelen jön és megy?
2019. ápr. 26. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben nem vagy terhes ne izgulj. Valószínűleg azért vagy rosszul mert félsz vagy mert elkaptad ezt a vacak emésztőrendszeri betegséget.


Jobbulast!

2019. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ha nem jön meg a következő mensim (1 hét), akkor veszek tesztet.

2019. ápr. 26. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz előtt és első napokban ill. peteéréskor is lehet hányinger baba nélkül is.
2019. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A napokban volt peteérésem.
2019. ápr. 26. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:
26%
Te se voltál biológia órán...
2019. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!