Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van illetve volt beágyazódás időszakában. Érzett-e fájdalmat, ha igen akkor milyen erősséggel. Volt-e vérzés vagy nem, ha igen akkor milyen mennyiségben?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem semmit, a tünetek az ötödik héten kezdődtek. Vérezni se véreztem.
2019. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindkétszer szurkálást éreztem a méhemben egy ponton, amilyet előtte sosem. Innen tudtam, hogy tesztelhetek, pozitívak is lettek már jóval a mensi előtt. Vér meg ilyesmi nem volt, csak ez.
2019. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem éreztem
2019. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2 napig felfázásszerű görcseim voltak. Eléggé fájt. Vérzés nem volt.
2019. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tegnap pecsételős vérzésem és iszonyatos alhasi görcsöm volt...se állni se ülni nem tudtam. Mára elmúlt. 37,2 a hőm. Lehetséges ilyen görcs beágyazódásnál?
2019. ápr. 26. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jarhat-e ilyen eros fajdalommal abeagyazodas. Nekem szurkalt a hasam es neha gorcsolt par nappal a nemvart elott. A beagyazodast nem lehet pontosan kiszamolni mert teljesen egyen es terhesseg fuggo. Csak van egy intervallum amikor megtortenik es ennyi.
2019. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél nem volt semmi jel,maximum annyi,hogy a derekam fájdogált az átlagostól jobban.Másodiknál rendesen éreztem,kb.3-4 nap,nehezen ment bármit is csinálni,derekam fájt,szurkált a hasam.Harmadiknál pedig minden bajom volt,görcsölt,szurkált,melegnek éreztem a derekam,volt is pici véres nyák,de csakis annyi.Majd mielőtt nemvárt volt,pici barnás nyák,de semmi több,de akkor már pozitív volt a teszt.
2019. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4 éve sajnálatos módon volt egy abortuszom :( létezhet, hogy ez miatt lehetett ilyen nagy mértékű szurkálás? Mint ha kést bököttek volna az alhasamba?
2019. ápr. 27. 20:21
 9/13 A kérdező kommentje:
3 nap van a menstruációmig. Tüneteim: hőemelkedés mellette megfázás, mell elkezdett feszülni, és egész napos hányinger érzet, alhasamnál szurkál bal oldalt.
2019. máj. 1. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Hajrá ird meg mi lett
2019. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!