Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sex közben lecsúszott a gumi,...

ExodusNoob kérdése:

Sex közben lecsúszott a gumi, nem mentem el és egyből abba hagytuk, lehet baj?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kicsit hevesebben csináltuk és extra síkos gumival amit akkor próbáltunk ki először, ezelött hónapkig semmi ilyesmi nem fordult elő. Tehát csináltuk és arra lettem figyelmes hogy lejött a gumi, épp azelött dugtam mélyebbre és gondolom kifelé huzás közben fennakadhatott, egyből benyultam és kivettem belőle rögtön, háton feküdt odalent volt neki. A gumiba nem volt semmi tehát nem élveztem bele, ez volt aznap az első aktus, tehát nem mentem el elötte sem.

#gumi #szex #benne maradt
2019. ápr. 27. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy bármilyen negatív következménye lesz.
2019. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés az esélye, szinte semmi
2019. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban a férjem peteereskor telibe spriccelt és nem vagyok terhes. A barátnőm esélye kb 0. De ha mégis teherbe esik akkor ő egy termékenységi istennő és a kezet se fogd meg a biztonság kedvéért. 😊
2019. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!