Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. Dpo-n egy csepp vér a wc...

9. Dpo-n egy csepp vér a wc papíron pisilés után jelenthet beágyazódást?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még

2 menstruació között vérezgetésén. Vagy ne éljem bele magam?


2019. ápr. 29. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beleélheted magad, de tudd, hogy a beágyazódási vérzés igen ritka, annak ellenére ahányan itt állítják, - volt nekik.
2019. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a nemvárt előtti estén volt egy pici muslica méretű feketés-vér pöttyöm, ami távozott mosakodás során.

Én ezt tudom be beágyazódásinak, aztán nem jött meg... Vártam 5 napot, majd teszteltem egy erős pozitívat. (Nem akartam beleélni magam, vagy csalódni túl korán tesztelgetéssel. Nekem 26-27 napos ciklusaim vannak.)

Egyébként eddig én is úgy tudtam, hogy ez a beágyazódásos vérzés igen ritka... De sokan pecsételnek első terhességnél.

2019. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!