Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Naptar szerint holnap utan...

Naptar szerint holnap utan lenne ovum, de ma tudunk csak egyutt lenni. Van eselyem hogy sikerul ebbol is a baba?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 29. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

3-5 napig életképesek lehetnek a spermiumok. Szóval van esély rá! :)

Hajrá! Szurkolok!

2019. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg akkor fogsz ovulálni, akkor igen. A spermiumok tudnak ennyit várakozni (3-5 napot). Úgyhogy lazíts és élvezzétek.
2019. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kicsit ra vagyok feszulve mert ez az 5.probalkozos honapunk! :((( Nagyon varnam mar a kis jovevenyt! Koszonom a valaszokat!
2019. ápr. 29. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

esėlyed van..,de garantalni nem lehet akkor sem ha pont ovukor tudtok együtt lenni.

Nekem szerencsėm volt, mert ugyanugy voltam mint te, ráadasul abban a hónapban csak 1szer tudtunk együtt lenni. szoval meg sem fordult a fejemben hogy összejōtt. 1 hėt kėsės utan gondoltam csak arra hogy teszteljek, mert semmi esélyt nem láttam rá,hogy baba van a dologban. kislanyom lett vėgülis aki ma már 11eves.

Szoval esély van rá.., de azert ne görcsölj rá..

es ne keseredj el ha most mégsem jön össze

2019. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok 4-es valaszolo!! :)) Barcsak nekem is olyan szerencsem lenne most! Eskuszom semmi mast nem kernek!
2019. ápr. 29. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Ne görcsölj rajta. Ha pont aznap vagytok együtt de biztos hogy sikerül. 5 hónap semmi. Nekünk 11 hónap után sikerült. Talán ebből 2szer nem voltunk együtt ovukor. És nekem tuti volt az is H mikor van mert mindig éreztem.
2019. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy csak 2 napigcélnek a spermák.5 hónap viszont tényleg semmi.Nekünk 2 év után jött össze és azóta 3 vetélésem volt.Szóval próbálkozunk..
2019. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Így lett a kisfiam. A lányom meg 4 nappal ovu előtti együttlétből. 3-5 napig élnek átlagosan a spermiumok, egyéni, hogy konkrétan kinek meddig.
2019. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá. 5hónap tudom,soknak tűnik de nem az!☺Mi már 3 éve járunk ebben a cipőben +1 inszemen túl vagyunk.1 a lényeg, hogy ne adjátok fel. Ilyet nem írok hogy ne görcsölj rá, mert magamból kiindulva a világ legidiótább mondata. Szurkolok!!
2019. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ebből is baba, ha a Jóisten is ezt akarja. Ha nem akarja, akkor sajnos nem lesz úgy sem, ha pont az ovu napját tudjátok kihasználni. Próbáld meg ne rosszul érezni magad ettől. Mi 10 hónapig beleadtuk a szívünket-lelkünket ovukor (tudom, mikor van), és pár nappal előtte is. Nem lettem terhes 10 hónap alatt sem, és most sem vagyok az. De én is el voltam keseredve már 5 hónap után is. Most már lesz*rom.
2019. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!