Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy teherbe esés...

Lehetséges hogy teherbe esés következen be?

Figyelt kérdés

Szóval, úgy volt, hogy mindketten megfürödtünk, egyikőnk se élvezkedett utána se semmi. Aztán lementem nála és volt hogy megfogta magának a dolgát, de nem a makk a körül ért hozzá egyszer kétszer, azt utána meg egy picit megujjazott de nem úgy nagyon mélyre csak épphogy beletette az ujjának a hegyét, ami nem tartott sokáig és utána nyalogatót ott lent. Aztán kimostam magam ott lent természetesen. Bár nem tudom lehet ígyis teherbe esni, hogy nem jött ő belőle semmi csak hozzá ért párszor utána én hozzám?

Örülnék ha minnél hamarabb kapnák választ 🙈



2019. ápr. 29. 19:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Edes Istenem gyere le!
2019. ápr. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%
Nem lehet. Teljességgel lehetetlen
2019. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
a végén a majomemoji alapján lehetsz 12 éves, vagy az instaribi a Torma Edina
2019. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Öh, természetesen nem vagyok 12, és instaribi se xd
2019. ápr. 29. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ja, akkor csak szimplán idióta vagy 0 ésszel oké értem...
2019. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Akkor a helyesírásod és a szókincsed miért olyan, mint egy alsó tagozatos gyereké?


Amúgy nem lehetsz így terhes. Feltéve hogy jól dekódoltam a lemenést.

2019. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Szűz Mária példája lebegjen előtted. Még ennyi sem történt, aztán tessék. :-)

Ne aggódj, azóta sem fordult elő ilyen.

2019. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
A Palik Laci mondott néha ilyeneket a forma1ben az előzés helyett, hogy elment neki. Kész.
2019. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
75%
Atyaúristen
2019. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Jól értem, leszoptad, és ő közben tartotta a farkát, aztán megujjazott, de csak a hüvelybemenetedet, majd kinyalt?

Amit nem írsz, hogy elélvezett a szopástól? Mi lett az ondóval? Lenyelted, vagy a kezére folyt? Megtörölte a kezét, mielőtt megujjazott?

A spermiumok (hím ivarsejtek) elpusztulnak, ha kiszáradnak, tehát ha megtörölte a kezét, akkor nem lehet baj. Akkor is elpusztulnak, ha felhígulnak, tehát egy kézmosás, vagy mosdás után se lehetsz terhes. A nyalás sem okoz bajt, még akkor sem, ha a szádba élvezett, és te csókolózol vele, azután kinyal. :-)

2019. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!