Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett, vagy valami...

Sikerülhetett, vagy valami gyulladás lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje már babát tervezünk a párommal.Élesben megy a dolog.Miután nem sikerült a 4. Hónapunk sem,vettem lh tetsztet,hogy még nagyobb legyen az edélyünk.Egy dolgot tudni kell rólunk,hogy a párom 2-3-4 hetente jön haza,ugyanis külföldön dolgozik.Mingyárt térnék is a lényegre!mikor elkészt a pozitív lh tesztem,és nagy örömömre pont azon a napon érkezett meg a párom,és együtt voltunk szeretnék reménykedni hogy talán sikerült.Tidom ennél a tesztnél sem mindegy mikor vannak a párok együtt.Hát mi a legelső erős csíknál sikerült együtt lennünk,aztán rá 2 napra.Most vagyok együttlét után a 12. Napon.Tudom még korai,de mégis érzem a holyagomnál azt az érzést mintha fellennék fázva.feszít a hólyagom.Néha esen fáj h az egyik,hol a másik petefészkem.Körülbelül a napokban van a nemvárt első napja.Azért írom kb,mert mostanában plusz,minusz 1,2 napokat változik a ciklusom.A hólyagom környékén amit érzek azt viszont már együttlét után kb 5 nappal már elkezdtem érezni.Mi lehet ez?fertőzés,vagy lehet a baba nelez?De ahhoz nem korai?

2019. ápr. 30. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nemvárt napján tesztelj, ebből még bármi lehet, szurkolok!
2019. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Az a probléma hogy a nemvárt kezdete vagy tegnap volt,vagy ma,vagy holnap.sajnos nem tudom pontosan.D kb. Mostanában nem várom.Várok még pár napot,aztán tesztelek :)
2019. ápr. 30. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a jó isten se tudja megmondani, egyébként a felfázás és a terhesség se zárja ki egymást, de szerintem gyanús a felfázás:( nekem úgy dereng babákkal is volt hasonló de fertőzésnél mindig, pl most is késik 4 napja, mindjárt megjön érzésem van azóta, állandóan pisilni kell, van ilyen feszítő érzésem is. (Óvszerrel védekezünk de azért lett ma egy negatív terhestesztem meg egy 3 keresztes orvosnál gennyre)

Terhesen annyi volt más, hogy ilyen korán nem jártam ennyit pisilni, de nem vagyunk egyformàk.

2019. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó.Írtam priviben... :)
2019. ápr. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!