Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiknek lehet hinni? Ès...

Melyiknek lehet hinni? Ès mièrt nem estek egybe? (Ovuteszt, hőmèrő)

Figyelt kérdés

Ma nagy szomorúságomra megjött a nemvárt..

Viszont nem tudom, hogy gond lehet e, mert nem tudom a luteális szakaszom hosszát pontosan. Ovu tesztem 18-án volt pozitív, a hőm viszont 20-án zuhant le csak le. Így a fertility alkalmazás szerint ma van mèg csak a 11.dpo, ami úgy tudom elèggè határeset. Ovu teszt szerint már egy kicsit előrèbb vagyok.

Èn csinálok, számolok valami rosszul? Vagy lehet hogy csak 2 nap múlva esik le a hő? Akkor honnan kell számolni pontosan a napokat?


2019. máj. 1. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lh tesztnel a homeres pontosabban tud jelezni szerintem, en azt vennem alapul. Sajnalom, hogy nem sikerult ez a honap.
2019. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem is az LH teszt a pontosabb. Én az alapján voltam mindig együtt a férjemmel és a 3. hónapban összejött a tesó.
2019. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon remèlem hogy legközelebb sikerül nekünk is.. mèg csak a második hónapunk volt de nagy kudarckènt tudom megèlni az ilyet.. :(
2019. máj. 1. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom milyen ez de nem szabad elkeseredni. Nekünk az első baba első hónapban összejött, de a tesó csak 3. Már én is kudarckent kezdtem megelni, holott teszem össze a kezem, hogy csak ennyi kellett hozzá. Másoknak évek. Bele sem merek gondolni.
2019. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!