Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Inofolicot ittak kinek...

Leena_12 kérdése:

Akik Inofolicot ittak kinek mennyi idő múlva lett baba? Ciklust kinek hogy tette rendbe? Nőgyógyászom ajánlotta.

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk.A második dobozt kezdtem meg pár napja, így már több, mint két hónapja iszom.Előző hónapban megörültem, mert végre lett egy 33 napos ciklusom...Most azonban naptár szerint 3 napja késik...Volt hasonló érzésem, hogy na ma tuti megfog jönni, de még semmi..Nem tudom,hogy korai volt az öröm, vagy egyáltalán használ e.
2019. máj. 2. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Én a 2. inofolicos hónapban teszteltem pozit, 2 hete :)
2019. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem se normális ciklust nem hozott, se babát.
2019. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem segitett, inzulinrezisztencia mellett vagy nagyon hatekony, vagy pont az ellenkezo hatast eri el sajnos, egy baratnomnel is es nalam is.
2019. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
6 év alatt sem :/
2019. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem vagyunk egyformák...Nekem az utolsó két ciklusom 32, illetve 33 napos volt, de reménykedni sem merek, főleg, hogy cisztáim is vannak...Elkezdtem napi szinten mozogni, figyelek a kajára és megindult a fogyás is..
2019. máj. 2. 12:05
 6/18 A kérdező kommentje:
Első, gratulálok a babóhoz. :) Remélem minket sem várat már sokáig. :)
2019. máj. 2. 12:06
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Én kb 3 hét után pozitívat teszteltem, de igazából nem hiszem, hogy az Inofolic miatt.
2019. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanebben a szituban vagyok, ráadásul nekem most izgulnivalóm is van, tehát lehet attól késik. Ellőttem tegnap egy koratesztet, de az negatív lett. :(

Az Inofolic mondjuk nekem IR-re nagyon bejött, 3 hónapja iszom és hosszú évek óta végre tényleg fogyok, gyors ütemben, úgyhogy nekem már emiatt is megérte.

Mindenesetre drukkolok Neked, majd írd meg, mi lett!!

2019. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Én 3 hete ittam,mikor peteérésem volt.Mondtam is a páromnak hogy ez tuti nem fog segíteni még.Erre nem jött meg.2 év után nekunk tuti az inofolic segített.Sajnos vetélés lett a vége,de most is iszom.
2019. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Nekem is valószínű a PCOS, de próbálom nem feladni.A délutáni teszt sajnos negatív lett...Kedden megyek doki nénihez, remélem okosabb leszek majd.
2019. máj. 2. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!