Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki így teherbe?

Esett valaki így teherbe?

Figyelt kérdés

Tudom 1000+1 ilyen hasonló kérdés van de nem tudtam meg egyikből se a történet végét.

Párommal 3 vagy 4 hónapja volt egy "balesetünk" akkor lecsúszott az óvszer és biztos ami biztos alapon vettem be Escapelle tablettát. Tegnap este viszont kirepedt az óvszer.(Masculan) Ilyen esetben úgy tudom nem vehetek be megint gyógyszert.

Mennyire "biztos" hogy terhes leszek?



2019. máj. 4. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elélvezett? Ha jutott beléd sperma akkor lehetsz.
2019. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, csak a végén vettük észre hogy egy kb 1-2cm-es repedés volt a gumin.
2019. máj. 4. 21:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fugg attol is, hogy hol jarsz a ciklusodban. Ha jutott beled sperma, en bevennem a helyedben. Inkabb boruljon fel a ciklusom, mint baba legyen.
2019. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartasz a ciklusodban? Baratnom igy kett varandos, raadasul esemeny utani tablettat is vett be, megis.
2019. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
27-28 naposak a ciklusaim, 12.napon történt a dolog.
2019. máj. 4. 21:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább vedd be.
2019. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Vehetsz be újra gyógyszert, csak tényleg piszkosul felborithatja a teljes hormonháztartásod.

De ha nem akartok babát akkor mindenféleképpen ezt válaszd inkább!

2019. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább vedd be. Egyébként a Masculannal nekünk is bajunk volt, valószínűleg kisebb méretűeknek tervezték mert túl "szoros" volt, így nem is csoda ha könnyebben lesz repedéses baleset egy pl. normál méretekkel megáldott férfin...
2019. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos párom is arra panaszkodott hogy szoritja. Tudom,az elözö is felborította. Bevètel után 5-6 napra megjött töle a menzeszem. Megvolt 2 napig majd elmúlt aztán rá pár napra barnáztam is! Szóval nagyon bekavart!! Ezèrt is kérdeztem mit csináljak mert most ùjból egy nagy adag hormonnal bombázni magam.
2019. máj. 4. 23:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz babát vedd be. Nekem késve jött meg tőle.
2019. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!