Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt 9- 10 nappal is...

Menzesz előtt 9- 10 nappal is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2019. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, adtam egy zöldet! Nem voltam biztos benne,.elvileg ez már a luteális szakasz..
2019. máj. 5. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Elvileg. De nem mindenki óramű pontossagu.
2019. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
1 nappal elotte is, sot, menzesz alatt is, eleg egy kesobbre tolodo tuszorepedes
2019. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Én az esedékes menzi előtt 2 nappal estem teherbe(tuti, mert csak akkor tudtunk együtt lenni), emiatt jósokára lett pozi a tesztem, már méhenkívülivel riogatott az orvos, hiába mondtam mikor fogant, nem akarta a doki tudomásul venni. Végig 2 héttel idősebbnek is számoltàk a terhességet, mindig mondták uh-n kisebb a baba, hát persze ..így késtem le a programozott császáromat is. Beindult egy héttel előtte, persze én tudtam, hogy igazából akkor már egy héttel túlhordtam naptár ide-vagy oda.
2019. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó , te joooo Isten, most ezzel tényleg megleptél! :o de mindenesetre Gratulálok hozzá! És ha később esik teherbe a nő, tehát mondjuk nem a ciklus közepén, hanem kicsit utána, akkor ez azt jelenti, hogy a teszt is később mutat pozitívat?


Köszi a válaszokat!

2019. máj. 5. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A megtermékenyülés után 2 héttel kell kimutatnia hivatalosan (van akinek előtte 1-2 nappal már mutatja halványan). Ha a ciklusod a nagykönyv szerint zajlik le, mire késik, már 2 hete megfogant a babád. Nálam mivel a menzi előtt 2 nappal fogant, már majdnem 2 hete késett mire pozitív lett a teszt. Nagyon hamar mentem dokihoz, aki rámhozta a frászt, mert uh-n nem látszott semmi, de a hcg a vèrben egyértelmű terhességet muatott. Hiába mondtam mikor foganhatott, folyton azt szajkózta, hogy naptár szerint x hetes vagyok, annak a gyereknek valahol lenni kell, meg kell találni, mert esélyes, hogy méhen kívüli. Teljesen megkeserìtette a babavárás első heteit, orvost is váltottam. Naptár szerint már a 7. hét végén voltam mikor végre láttak petezsákot.
2019. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 nagyon szépen köszönöm a részletes, értelmes, és saját tapasztalatodat is megosztó választ! :)

Az én esetemben április 30-an volt az aktus, április 11-en jött meg először, és most legközelebb majd május 9-en kellene megjönnie naptár szerint. Tehát ezért fogalmaztam úgy, hogy kb 10 nappal menzesz előtt.


Ha esetlegesen be is következett a teherbeesés, akkor most a napokban nekem még egészen biztos hogy a teszt negatívat mutatna, nem? Tehát akkor sem mutatná még most ki, ha lenne.. (?)

2019. máj. 5. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, nekem 20. ciklusnap korul foganhatott, szinten kesobb lett pozitiv a teszt, es az elso trimeszteri uh-kon mindig egy hettel kisebb is volt, igy engem eleve nem is menzesz alapjan irtak ki.
2019. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel.
2019. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!