Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem reggeli elsőböl de kb 3...

Nem reggeli elsőböl de kb 3 perc alatt ilyen lett megnéznétek?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 7. 09:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom miért kellett itt mindekit lepontozi.Vicces.

Aki nem lát vegyen fel szemüveget vagy menjen el a szemészetre és nézesse meg a szemét.

2019. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
91%
Pozitív. De én se értem miért nem egyértelmű, hiszen nem kell keresgetni... Szerintem ezért írhatták hogy dicsekszel. De van is miért, gratulálok!
2019. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Én nem dicsekszek csak magam se hiszem el annyira vártam már sose volt meg ilyen a tesztem hómező volt eddig . De köszönöm mindenkinek a kommentjet 2 nap mulva tesztelek megint remélem akkor már erősebb lessz
2019. máj. 7. 09:51
 14/32 anonim ***** válasza:
83%
En szeretem nezegetni a pozitiv teszteket, vartunk a babara mi is sokat, es meg most, hogy uton van is szeretem az ilyen kerdeseket nezegetni, abban mi a dicsekves vajon, hogy nem reggeli elsobol lett nem olyan eros pozitiv, ezert kerdezi a Kerdezo, hogy megneznenk-e? Masik kerdesnel meg az szokott a baj lenni, ha nem latszik a csik. Gratulalok a babahoz, ez bizony egy pozitiv teszt, nyugodtan hihetsz neki.
2019. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat remélem hogy erősödik majd kiderül meg tegnap reggel első vizeletből homező volt ma meg egy belső hang mondta csináljam de ugy altam hozzá ugy is negativ lessz annyira örültem a 2 csilnak hogy azt hizttem csak én látom de ezek szerint nem csak én látom
2019. máj. 7. 10:00
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
pozitiv:)
2019. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is pozi. Gratulálok!


Ne foglalkozz a kötekedővel, tök jó lehet neked. Így két év sikertelen próbálkozás után is szeretem az ilyen kérdéseket, mert nem vagyok egy lelki nyomorék dög nő, aki mindenkit utál, akinek sikerült. 🤷🏼‍♀️

2019. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
Pozitiv, gratulálok! 🙂
2019. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok ez bizony pozi ❤️❤️❤️
2019. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%
Nekem pont így nézett ki az első pozitív tesztem. :) Drukkolok, hogy megmaradjon! 2 nap múlva szép erős csík lesz. Szerintem jelentkezz be dokihoz. :)
2019. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!