Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy kérdésem. Április...

Lenne egy kérdésem. Április 21-én szeretkeztem a barátommal. S április 23 megjött a mestruációm. Attól még lehetek terhes? Ne itéljetek el mert ilyet kérdezek. Használtunk óvszert csak a végén vette le de nem élvezett belém?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött, nem vagy terhes. De hogy nyugodt legyél csinálj egy tesztet.

Viszont ha megengedsz egy kérdést: mi értelme volt felvenni a gumit? Fordítva is elég 'veszélyes', így pedig végképp értelmetlen.

2019. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy terhes.
2019. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy mikor veszi le amíg tart a dolog, a védekezés nélküli szexből lehet gyerek. Most lehet megúsztad, máskor lehet nem fogod. Főleg a végén levenni hülyeség, mikor akkor a nagyobb az esélye hogy beléd élvezhet. Ha visszadugja, felesleges volt elpazarolni az óvszert, olyan mintha nem is használtad volna.
2019. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem rá mivel nagyon fáj a hasam jobb oldalt lent. S tisztába vagyok a dolgokkal,de ezt erre valahogy rá kellett kérdezzek. S biztos akartam lenni benne mivel nem tudtam miért fáj a hasam ott s megijedtem egy kicsit. Köszönöm a válaszokat
2019. máj. 7. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet. Barátnőm 3 hetes terhes volt amikor megjött neki. Ezért fel sem tűnt nekünk a dolog. Következő hónaptól meg kimaradt. Akkor lett gyanús, hogy valami nincs rendben. (Ultrahang kimutatta a baba korát ezert fix, hogy az első mensi előtt már több hetes volt)
2019. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!