Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Lenne egy kérdésem. Április 21-én szeretkeztem a barátommal. S április 23 megjött a mestruációm. Attól még lehetek terhes? Ne itéljetek el mert ilyet kérdezek. Használtunk óvszert csak a végén vette le de nem élvezett belém?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, párkapcsolat, terhesség

máj. 7. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok

Ha megjött, nem vagy terhes. De hogy nyugodt legyél csinálj egy tesztet.

Viszont ha megengedsz egy kérdést: mi értelme volt felvenni a gumit? Fordítva is elég 'veszélyes', így pedig végképp értelmetlen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 7. 18:50 Privát üzenet
Nem vagy terhes.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 7. 18:54 Privát üzenet
Tökmindegy, hogy mikor veszi le amíg tart a dolog, a védekezés nélküli szexből lehet gyerek. Most lehet megúsztad, máskor lehet nem fogod. Főleg a végén levenni hülyeség, mikor akkor a nagyobb az esélye hogy beléd élvezhet. Ha visszadugja, felesleges volt elpazarolni az óvszert, olyan mintha nem is használtad volna.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 7. 19:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem rá mivel nagyon fáj a hasam jobb oldalt lent. S tisztába vagyok a dolgokkal,de ezt erre valahogy rá kellett kérdezzek. S biztos akartam lenni benne mivel nem tudtam miért fáj a hasam ott s megijedtem egy kicsit. Köszönöm a válaszokat

# 4/5Időpont máj. 7. 20:13 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Vegyél tesztet. Barátnőm 3 hetes terhes volt amikor megjött neki. Ezért fel sem tűnt nekünk a dolog. Következő hónaptól meg kimaradt. Akkor lett gyanús, hogy valami nincs rendben. (Ultrahang kimutatta a baba korát ezert fix, hogy az első mensi előtt már több hetes volt)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 9. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt szeretném meg tudni hogy ha Juliska április 26kán született és kőrnél pedig szeptember 21edikén akkor hány nap vagy hónap van pontosan köztük?
Érdekelne Kalkulátor szerint Április 4. én volt peteérésem,5én voltunk úgy együtt, Beágyazódás pedig,13,14,15 Ha ma végeztem tesztet akkor az elég korai? Lehetek babás?
Mennyi az esélye annak, hogy egy április 16-ai nyelvvizsgán szembejön a húsvét, mint téma? 🤔
Április 9. -én lejár a személyi igazolványom, és meg akarom hosszabbítani. Mennyi idő míg meg csinálják és ki küldik?
Egy horgász vizsga miből áll? És könnyen el lehet bukni? Meg hogyha pl az van hogy a márnára a tilalom ápr.15. -től van és április 1. -t mondok az hibának számít?
Aprilis 7 en volt utoljara menstruaciom azoza nincs csinaltam tesztet negativ lett elmentem orvoshoz azt mondta h hamarosan megjon Viszont a hasam meg olyan mintha kerekedne es...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!