Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi központok?

Meddőségi központok?

Figyelt kérdés

A győri Kaáliba nem tudunk bejutni hónapok óta.

Így nem tudok mit tenni messzebb kell mennünk a siker érdekében. Az eredményeink szépen elévülnek, mire talán odajutunk, hogy első konzultáció. Addig nem akarok várni!KI melyik meddőségi központot ajánlja?


2019. máj. 8. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sote ARO nagyon gyors. Az első konzultációtól számított 3 hónap múlva már terhes voltam :) Időpontot is gyorsan adnak, kb 3-4 hétre.
2019. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, viszont a soténél azt javaslom, h legyen mellette egy jó endokrinológusod, ha ilyen jellegű (ir, pajzsmirigy, pcos...) gondod vany mert itt ezekkel abszolút nem foglalkoznak. Csak női hormonsort néznek, átjárhatósagit, spermiogramot azt szevasz. De a beavatkozásokat nagyon jól elvégzik.
2019. máj. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanezzel szembesültünk, így Tapolcára mentünk a PRI-be. Nekünk végül spontán sikerült a Baba, de minden kivizsgálását elvégeztünk ott, szerintem 1-2 hónapon belül.
2019. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs semmi bajunk. Minden rendben van! Túl vagyunk szinte az összes kivizsgáláson!

Köszönöm a tippeket! Utána járok, mert már 2 éve várjuk a csodát és a nőgyógyászom szerint semmi bajom. Clostit szedtem most de előtte éreztem az ovut és volt is, de ez szépen “kinyirta” :(

2019. máj. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!