Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ) Járt már valaki így?

) Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Csináltam egy terhességi tesztet, mert furcsán érzem magam, és nagyon nagyon halvány pozitív lett. Azért nagyon különös, mert a 12. cikllusnapon vagyok, tehet még nem mutatna semmit ha ebben a ciklusba fogant volna, viszont ha a múlt hónapban fogant, ahhoz képest erősebben kellene hogy látszon a csík . (24 napos volt az utolsó ciklusom, rendesen megjött )
2019. máj. 8. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutatsz kepet? Biztos pozitiv?? Igy eleg erdekes a helyzet. Ismetled meg a tesztet maximum masik fajtat hasznalj.
2019. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyen, ha mensi előtt volt 1-2 nappal ovud. Nekem is így lett a fiam :)
2019. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom nem pozitív a teszt. Itt minden tesztre ráírják, hogy halvány pozitív...
2019. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus bármelyik napján teherbe eshettél, nem feltétlen középidöben.

Sokan lesznek terhesek a menzesz elött vagy után közvetlenül, söt a menzesz alatt is elég gyakran elöfordul!

2019. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt megjegyeznem hogy egyes tesztek reagálnak a magas LH szintre ami kb abban az időben van amibe most te is jársz tehát hónap közepén ! Sajnos tapasztalatból mondom nekem volt ilyen !

Semmi fele terhessegrol nem volt szó csupán a peteerest jelezte, hozza tennem azt is hogy ezek általában igen halvany tesztek, sokszor annyira hogy tényleg csak akkor látod ha furkeszed de arra pont elég hogy bogarat ultessen az ember fülébe !

2019. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is halvány pozitív lett peteéréskor, másnap teljesen negatív.
2019. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2019. máj. 8. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!