Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 3 hete nem szexeltünk a barátommal. Lett egy jó kis 3 keresztes felfázásom... A mai napon feltűnt, hogy a tisztasági betétemben kis piros pöttyök vannak. Előzőhéten biciklizés közben kidörzsölte ott a farmerem... Lehet hogy azért van mert kisebesedett, vagy lehetseges hogy terhes vagyok?

2019. máj. 8. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kisebesedett a dorzsolestol, az nemcsak vérzik, fáj is. Ezt te látod, érzed. Vagy emiatt vérzik, vagy meg fog jönni a menzeszed.

Nem vagy terhes.

2019. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen fáj is, eddig kentük és csak a mai nap jelent meg... biztos teletoni a sok hulyeseg a fejemet ami a neten van..
2019. máj. 8. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

csinálj egy tesztet.

a 3 keresztes felfázással meg menj dokihoz. nekem is volt 4 keresztes, borzalmas volt.

de akkor lehetsz biztos ha tesztet csinálsz :)

2019. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hetig szenvedtem vele, kaptam ra gyogyszert, azota jo
2019. máj. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!