Jàrt igy valaki?

Figyelt kérdés
Babàt szeretnénk pàrommal, màr egy éve probàlkozunk. Eddig 28-30 napossak voltak a ciklusaim. Fél éve elkezdtem kivizsgàltatni magam most lett meg minden eredményem ami jo lett. Minden rendben viszont màrcius 8.àn volt utoljàra mensim. Màr ujra meg kellett volna jönnie, de màr 5 napja késik, tesztek negativak és doki sem làtott semmit. Se terhességet se rendellenességet. Nem vagyok stresszes. Doki azt mondta sujjom végett maradt ki. De én évek ota ennyi vagyok. Jàrt igy valaki? Tapasztalat?
2019. máj. 9. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Ugy h evek ota ugyanannyi a sullya es egyszer kimarad valamiert a menstruacio, talan a testsuly miatt?


Igen, en jartam igy...:/

2019. máj. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Március 8-án volt utoljára vérzésed?

Mert akkor 63 napnál tartasz.

A test súly,az étkezés,a edzés(mozgás) mind befolyásolja a ciklust.Sőt még gyógyszer , vitamin is.

Megtudnád mutatni az eredményedet?

De amúgy előfordulhat,hogy csak simán kimarad egy ciklus.

2019. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi a súlyod?

Lehet, hogy ennyi voltál mindig, de a szervezetednek most lett ebből elege (főleg ha esetleg máshogy étkezel vagy mozogsz).

2019. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy endokrinológust.

Párod lett vizsgálva?

Mert a párodat is meg kellene vizsgálni.

2019. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!